Rozrywka i wypoczynek » Gry

LEGO® NINJAGO® w Galerii Krakowskiej

LEGO® NINJAGO® w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Pełna wyzwań misja ratowania krainy Ninjago, poznanie bohaterów nowej opowieści LEGO czy tworzenie modeli ze świata wojowników Ninja według własnego pomysłu – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na najmłodszych klientów Galerii Krakowskiej.

Już w najbliższy weekend (21 – 22 października) w godz. 11.00 – 19.00 odbędzie się impreza dla dzieci LEGO® NINJAGO®. Nie zabraknie kreatywnej zabawy najsłynniejszymi klockami czy warsztatów edukacyjnych dla rodziców. Wstęp jest bezpłatny.

Podczas weekendu w Galerii Krakowskiej najmłodsi goście będą mogli poczuć się prawdziwym wojownikiem ninja i sprawdzić swoje umiejętności na pełnej wyzwań ścieżce ninja. Program był układany pod czujnym okiem Mistrza Wu i składa się z testu na umiejętności: budowania na czas, testu zręczności, rozpoznawania broni LEGO Ninjago, budowania mozaiki oraz testu bojowych postaw ninja. Każdy, kto ukończy pięć misji, otrzyma dyplom prawdziwego ninja. Ponadto wszystkich uczestników odwiedzi także ich ulubienic - Lloyd.

Dostępna będzie również strefa wolnego budowania, gdzie dzieci będą mogły oddać się twórczej i kreatywnej zabawie klockami THE LEGO® NINJAGO® MOVIE, inspirowanymi filmem. Najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w konkursach i wygrać upominki od LEGO, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na ściance czy pograć na tabletach w gry LEGO NINJAGO. Nie zabraknie strefy: Akademia LEGO® Boost oraz strefy warsztatów LEGO® DUPLO®. W sektorze z klockami LEGO Boost dzieci w wieku szkolnym nauczą się podstaw programowania i zbudują m.in. kota, gitarę lub robota, by następnie, poprzez proste programowanie w aplikacji na tablecie, ożywić swoją konstrukcję i nią sterować! Z kolei dla najmłodszych budowniczych w wieku od 1,5 do 5 lat będzie przeznaczony sektor LEGO DUPLO. W „basenie” wypełnionym klockami LEGO DUPLO oraz na stolikach do zabawy maluchy będą układać swoje pierwsze budowle, a rodzice będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych rekomendowanych przez Małgorzatę Ohme, znanego psychologa dziecięcego i rodzinnego. Podczas zajęć dowiedzą się, jak dzięki zabawie klockami LEGO DUPLO wspierać już od najmłodszych lat wszechstronny rozwój swoich dzieci: motoryczny, emocjonalny i społeczny, wzmacniając przy tym ich kreatywność i wiarę we własne siły.

 

„LEGO NINJAGO” odbędzie się w najbliższy weekend (21 - 22 października) w godz. 11.00 – 19.00 w Galerii Krakowskiej w Hali Grodzkiej (poziom -1). Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 99319 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )