Dom » Architektura

Międzynarodowe Dni Domów Pasywnych - Projekty domów LIPIŃSCY

Międzynarodowe Dni Domów Pasywnych - Projekty domów LIPIŃSCY
Zobacz więcej zdjęć »
Jak co roku na początku listopada, mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego domu pasywnego w Smolcu w ramach Międzynarodowych Dni Domów Pasywnych........

Jak co roku na początku listopada, mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego domu pasywnego w Smolcu w ramach Międzynarodowych Dni Domów Pasywnych organizowanych przez Passiv Haus Institut w Darmstadt.

W akcji biorą udział domy pasywne zrealizowane na całym świecie i tradycyjnie nasz - pierwszy certyfikowany dom pasywny w Polsce.

Będzie to także okazja do zobaczenia na żywo, jak wygląda dom, który będzie się kwalifikował do najwyższej dopłaty w wysokości 50 000 zł programu NFOŚiGW dla domów pasywnych. W programie NFOŚiGW będzie także możliwość otrzymania dopłat do domów energooszczędnych w wysokości 30 000 zł. Do tej grupy zaliczać będą się projekty o zapotrzebowaniu na energię EUco nie większej niż 40 kWh/m2 na rok.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Domu Pasywnego, a na miejscu będzie można dostać katalog z kolekcją projektów kwalifikujących się do dopłat dla domów energooszczędnych. Oprócz tego służymy naszą wiedzą i doświadczeniem przy budowie domu pasywnego oraz poradami dotyczącymi, jak najkorzystniej wybudować dom energooszczędny, aby dotacje przyniosły konkretne korzyści.

10 listopada 2012
11:00 - 17:00
Smolec, ul. Cisowa 1

Projekty domów www.lipinscy.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pozycjonowanie Wrocław - Prestige SEO
http://pseo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »