Społeczeństwo » Społeczeństwo

MyDeal.pl i Fundacja Dzieci Niczyje wspólnie pomogą dzieciom

Od poniedziałku 12 grudnia w sekcji „Pomagam” serwisu zakupów grupowych MyDeal.pl można nabyć magnesy-cegiełki, z których dochód zostanie w całości przekazany na rozwój bezpłatnego Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 prowadzonego przez Fundację Dzieci Niczyje.

Bezpłatny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 został uruchomiony w 2008 r. Każdego dnia doświadczeni psycholodzy i pedagodzy przeprowadzają setki rozmów z młodymi ludźmi z całej Polski. Udzielają pomocy i wsparcia wszystkim tym, którzy jej potrzebują.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z przyjemnością zaangażowaliśmy się we współpracę z Fundacją Dzieci Niczyje – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl – Jesteśmy pewni, że nasi użytkownicy chętnie wesprą tę akcję, ponieważ, jak pokazuje doświadczenie poprzednich Deali z sekcji ,,Pomagam”, rozumieją oni, że w ten symboliczny sposób, poprzez nabycie cegiełki, mogą przyczynić się do pomocy potrzebującym.

Dochód ze sprzedaży cegiełek pozwoli sfinansować stworzenie nowych stanowisk pracy dla konsultantów Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 prowadzonego przez Fundację Dzieci Niczyje. Jest to specjalna, bezpłatna linia telefoniczna, gdzie dzieci i młodzież otrzymują wsparcie w trudnych sytuacjach. Celem działania telefonu jest pomoc psychologiczna, a często także poprawa bezpieczeństwa dzwoniących. Konsultanci starają się wspólnie z młodymi ludźmi szukać rozwiązań ich problemów lub osób bądź instytucji, które mogą im w tym pomóc. Prowadzą również działania edukacyjne i informacyjne. 

Jest to już kolejne charytatywne przedsięwzięcie MyDeal.pl przygotowane w ramach sekcji ,,Pomagam”. Od sierpnia 2011 roku serwis przedstawił 4 oferty, z których całkowity dochód został przekazany na rzecz potrzebujących. – W 2012 roku planujemy dalszą współpracę z organizacjami pożytku publicznego i regularne pozyskiwanie dla nich środków poprzez nowy i niezwykle efektywny kanał, jakim są zakupy grupowe – mówi Adam Kaliszewski.

Oferta na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje będzie dostępna do końca tygodnia na stronie: http://www.mydeal.pl/pomagam/deal/4764/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MyDeal.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »