Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Na mammografię do Portu Łódź

Na mammografię do Portu Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Wszystkie Panie, które chciałyby wykonać badanie mammograficzne, będą miały taką okazję już w najbliższą sobotę 18 listopada na parkingu Portu Łódź. Tego dnia pojawi się tu mammobus, w którym specjaliści przeprowadzą profilaktyczne badanie aktualnego stanu zdrowia.
Mobilny punt badań piersi będzie czekał na parkingu Portu Łódź, przy wejściu do sklepu Empik. To tu w godzinach 10:00 - 17:00 bez wcześniejszych zapisów będzie można wykonać mammografię - jedno z najbardziej precyzyjnych badań, które niejednokrotnie ratuje zdrowie i życie pacjentek. Mammografia jest bardzo skutecznym badaniem profilaktycznym ponieważ pozwala wykryć nawet niewielkie zmiany w organizmie na wczesnym etapie rozwoju. Warto zatem zdecydować się na ten rodzaj diagnostyki szczególnie jeśli od dawna nie badałyśmy piersi. Mammografia umożliwia postawienie prawidłowej diagnozy i szybkie rozpoczęcie ewentualnego leczenia.

W mammobusie, który pojawi się na parkingu Portu Łódź będzie można wykonać mammografię bezpłatnie - ta przysługuje Paniom z grupy refundacyjnej w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie przeprowadzały takiego badania. Natomiast pozostałe Panie będą mogły poddać się mammografii po dokonaniu opłaty w wysokości 80 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )