Motoryzacja » Transport

Na miejsca, gotowi, start!!! PolskiBus.com oferuje 10,000 extra biletów za tylko 1zł*

Na miejsca, gotowi, start!!! PolskiBus.com oferuje 10,000 extra biletów za tylko 1zł*
Zobacz więcej zdjęć »
PolskiBus.com, popularny przewoźnik autokarowy oferujący ekspresowe przewozy międzymiastowe w konkurencyjnych cenach rozpoczynających się już od 1 zł (plus 1 zł za rezerwację), ogłasza ofertę extra 10,000 biletów w cenie promocyjnej tylko 1zł za pojedynczy bilet.

10,000 extra promocyjnych biletów jest oferowanych wyłącznie na podróż od 6 lutego 2012 do 15 marca 2012. Bilety dostępne www.PolskiBus.com.

Roger Bowker, Dyrektor Generalny firmy Souter Holdings Poland, powiedział: „Każdy będzie mógł skorzystać z naszej fantastycznej oferty, dzięki której będzie mógł zaprosić znajomych na weekendową podróż pełną niezapomnianych wrażeń, wyrwać się z miasta i odwiedzić rodzinę lub po prostu dobrze się bawić w miejscu, do którego wcześniej nie planowaliśmy się wybrać”. Pan Bowker dodał również: „PolskiBus.com oferuje połączenia z 17 miastami w Polsce oraz do 4 stolic europejskich, takich jak: Berlin, Bratysława, Praga i Wiedeń. Dzięki naszej promocyjnej ofercie, tysiące osób będzie miało możliwość skorzystania z usług firmy PolskiBus.com i być może odwiedzenia po raz pierwszy tych wspaniałych miejsc.”

PolskiBus.com oferuje szybkie, tanie i wygodne ekspresowe przewozy międzymiastowe na terenie Polski oraz Centralnej Europy.  Ceny biletów zaczynają się już od 1zł plus 1zł opłata za rezerwację bez ukrytych opłat za bagaż wraz z bezpłatnym dostępem do Internetu. Bilety można zarezerwować na www.PolskiBus.com. 

„PolskiBus.com każdego dnia oferuje bilety po konkurencyjnych cenach, już od 1zł. Skorzystanie z tak atrakcyjnej oferty pozwoli nam, choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i udać się do nowych, nieodkrytych wcześniej miejsc.” powiedział Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający firmy Souter Holdings Poland. Dodał również: „Pragniemy, aby jak najwięcej osób mogło doświadczyć  wysokiego standardu naszych usług, komfortowych autokarów z bezpłatnym Internetem dostępnych na każdą kieszeń.”

Firma PolskiBus.com weszła na rynek Polski w czerwcu ubiegłego roku oferując ekspresowe przejazdy między miastami z ograniczoną liczbą przystanków w niezwykle korzystnej cenie od 1zł plus 1zł opłaty za rezerwację. PolskiBus.com wyróżnia się nie tylko tym, że oferuje bilety po konkurencyjnych cenach, ale także przyjazne środowisku autokary z bezpłatnym Wi-Fi, klimatyzacją, rozkładanymi skórzanymi siedzeniami oraz gniazdkami elektrycznymi do ładowania laptopów czy telefonów.

Bilety można nabyć przez łatwy i przejrzysty internetowy system sprzedażowy na www.PolskiBus.com.

*plus opłata 1 zł za rezerwację.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »