Kultura, sztuka » Muzyka

Nasz Niemen

Nasz Niemen
Zobacz więcej zdjęć »
1 marca ukazał się album „Nasz Niemen” z 20 największymi przebojami Czesława Niemena, wytypowanymi przez jego fanów. Wydawcami książki z płytami są Agora i Polskie Nagrania.

W lutym tego roku, z okazji 70. rocznicy urodzin Czesława Niemena, Radio Złote Przeboje, „Gazeta Wyborcza", „Metro", Gazeta.pl i Polskie Nagrania ogłosiły plebiscyt na najbardziej lubiane piosenki Artysty.

Odzew na akcję był ogromny - czytelnicy nie tylko przesyłali swoje typy, ale również dzielili się osobistymi refleksjami i wspomnieniami dotyczącymi Niemena i tego, jaką rolę odegrał w ich życiu.

Listy od fanów Niemena utworzyły książeczkę, która wraz z dwiema płytami CD składa się na album „Nasz Niemen". Na płytach znalazło się 20 ponadczasowych przebojów wskazanych przez czytelników i słuchaczy, w tym piosenki „Dziwny jest ten świat" (zwycięzca plebiscytu), „Bema pamięci żałobny rapsod" i „Jednego serca". Patroni medialni kolekcji - Radio Złote Przeboje, „Gazeta Wyborcza", dziennik „Metro" i Infomuzyka.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »