Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Natychmiastowy efekt sztucznych rzęs z tuszem X - FIBER od L’Oréal Paris

Natychmiastowy efekt sztucznych rzęs z tuszem X - FIBER od L’Oréal Paris
Zobacz więcej zdjęć »
Innowacyjne rozwiązanie w świecie makijażu. Tusz do rzęs X-FIBER od L’Oréal Paris dzięki najnowszej technologii pozwala uzyskać efekt gęstych i długich rzęs. Zapomnij o czasochłonnym stosowaniu odżywek lub doklejaniu rzęs – teraz wystarczą dwa pociągnięcia szczoteczką X-FIBER.

 

Nowy tusz od L’Oréal Paris to odpowiedź na kobiece marzenia o długich i gęstych rzęsach. Dzięki innowacyjnej formule zawierającej aż o 20 razy więcej włókien niż poprzednie wersje z gamy False Lash Superstar, X-FIBER nadaje rzęsom ekstremalną objętość i optycznie je wydłuża. Sprawia, że włókna idealnie dopasowują się do naturalnych włosków i nie pozostawia grudek. L’Oréal Paris rozumie kobiety, które  pragną pięknie wyglądać, ale nie mają czasu na codzienne nakładanie odżywek do rzęs czy misterne, czasochłonne doklejanie pojedynczych włosków. Z tuszem X-FIBER efekt sztucznych rzęs widoczny jest od razu. Pierwsza szczoteczka tuszu zawiera formułę  pogrubiającą  dla  uzyskania maksymalnej objętości. Druga otula naturalne włoski włóknami i nadaje im wyjątkową długość. Za sprawą X-FIBER kosztowne przedłużanie rzęs to przeszłość. Nowy tusz od L’Oréal Paris gwarantuje efekt sztucznych rzęs widoczny od pierwszego użycia i jest dostępny dla wszystkich kobiet, które marzą o pięknym spojrzeniu.   

 

Sugerowana cena: 65,59 zł.

 

 

Więcej informacji: http://nowosci.lorealparis.pl/xfiber/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 112244 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )