Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odkryj Śnieżną Krainę w NoVa Park

Odkryj Śnieżną Krainę w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 14-17 grudnia w godzinach 12.00-18.00 NoVa Park zamieni się w zimową krainę ze strefą bajek oraz gier, śnieżnym placem zabaw, śnieżnym karaoke, mini konkursami i watą cukrową.

Zima wewnątrz galerii? W NoVa Park jest to możliwe! Od 14 do 17 grudnia najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli przenieść się do Śnieżnej Krainy i odnaleźć zimową radość. Na cztery dni w NoVa Park stanie śnieżny plac zabaw, na którym dzieci będą mogły skorzystać ze zjeżdżalni, drabinek i ścianek wspinaczkowych w otoczeniu żywych choinek, sopli lodu czy bałwanów. Z kolei w strefie bajek i gier pełnym poduch i pluszaków najmłodsi będą mogli obejrzeć swoje ulubione zimowe bajki m.in. „Epokę Lodowcową” czy „Krainę Lodu” oraz pograć w gry i ułożyć puzzle. Nie zabraknie także śnieżnego karaoke z możliwością  zaśpiewania ulubionych zimowych przebojów ze znanych na całym świecie bajek i nie tylko. Ponadto, wszyscy klienci NoVa Park będą mogli zrobić sobie zdjęcie w zimowej scenerii, a najmłodsi skorzystać z tematycznych kostiumów. Każdego dnia akcji pierwsze 200 osób, które zapozuje do zdjęcia zabierze do domu pamiątkową fotografię. Uzupełnieniem wydarzenia będą mini konkursy oraz darmowa śnieżna wata cukrowa, która z pewnością osłodzi wszystkim mroźną aurę.

„Zima uważana jest za jedną z najbardziej urokliwych pór roku, a nadchodzące wydarzenie w NoVa Park tylko to potwierdzi. Wspólnie z najmłodszymi będziemy dobrze bawić się na śnieżnym placu zabaw, śpiewać zimowe przeboje w wersji karaoke, pozować do pamiątkowego zdjęcia oraz cieszyć oczy ulubionymi bajkami” – mówi Anna Krajczyńska, asystentka ds. marketingu NoVa Park.

Wstęp na wydarzenie „Śnieżna Kraina” jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, H&M, Intersport, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110742 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )