Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Oskoła – niech las będzie z Tobą!

Oskoła – niech las będzie z Tobą!
Zobacz więcej zdjęć »
Jesień zadomawia się już na dobre, ale wcale nie musimy poddawać się sezonowej chandrze i brakowi energii.

 Kilka łyków orzeźwiającego soku z brzozy przywraca chęć do działania, a przy okazji wzmacnia odporność na jesienne przeziębienia.

Dzieci wróciły do szkoły, studenci na studia, a dorośli dzielnie kontynuują swoje codzienne zadania szukając źródła energii, podczas gdy dni stają się coraz chłodniejsze i krótsze. Oskoła to orzeźwiający smak wiosny zamknięty w małej, poręcznej butelce, którą można zabrać ze sobą wszędzie i ożywić wspomnienia słońca i zieleni. Naturalny smak Oskoły nie ma sobie równych wśród leśnych rarytasów, a przy tym gasi pragnienie równie dobrze jak popularne soki owocowe. Sok z brzozy to samo zdrowie, moc witamin, a przede wszystkim przebojowa porcja smaku, który pobudza zmysły i wprawia w dobry humor! Spróbuj Oskoły w najbardziej energetyzującym, czerwonym kolorze, o smaku żurawiny lub granatu. Wypróbuj małą ekologiczną butelkę i zabierz ją ze sobą do pracy lub na uczelnię, a jeśli chcesz podzielić się ze znajomymi tym, co najlepsze, skuś się na duży sok z brzozy o pojemności aż 750ml. Niech las będzie z tobą!

Cena: ok. 5 zł/ 300 mlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 105329 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )