Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Paznokcie&Spa już w sprzedaży!

Paznokcie&Spa już w sprzedaży!
Zobacz więcej zdjęć »
Oczekiwany z niecierpliwością pierwszy numer kwartalnika Paznokcie&Spa jest już dostępny na rynku. Pismo, adresowane do profesjonalistów branży kosmetycznej oraz pasjonatów pielęgnacji i stylizacji paznokci, powstaje we współpracy z redakcją prestiżowego magazynu Les Nouvelles Esthétiques & Spa.

Paznokcie&Spa to tytuł poświęcony nowoczesnemu, kompleksowemu spojrzeniu na pielęgnację dłoni i stóp. Ogromnie się cieszę, że udało nam się stworzyć pismo na wysokim poziomie merytorycznym i edytorskim, a jednocześnie tak przyjazne dla czytelnika - mówi redaktor naczelna Olga Groblińska.

- Proponujemy nie tylko fachowe i rzetelne artykuły specjalistyczne, informacje o nowościach, ale też sporo rzeczy „do poczytania": wywiady, ciekawostki i reportaże. Nieodzowną częścią każdego numeru są też przykłady eleganckich, inspirujących stylizacji.

Tematyka poruszana w magazynie jest zróżnicowana: od trendów w modzie i kosmetyce kolorowej, poprzez przedłużanie i zdobienie paznokci, do zagadnień z zakresu pielęgnacji oraz medycyny.

Na łamach pisma zabierają głos specjaliści różnych dziedzin związanych z upiększaniem stóp i dłoni: zarówno lekarze, kosmetyczki, podolodzy, jak i manikiurzystki czy styliści paznokci, co gwarantuje wysoki poziom wszystkich artykułów.

Wydawca:

  • Beauty In. Sp. z o.o.
  • Ul. Pomorska 41
  • 90-203 Łódź


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »