Firma » Biznes

Port Łódź z marką Semilac

Port Łódź z marką Semilac
Zobacz więcej zdjęć »
Popularna polska marka kosmetyczna, która szturmem zdobyła rynek i serca Klientek, otworzyła swoje stoisko w łódzkim centrum handlowym należącym do IKEA Centres. Port Łódź tym samym poszerzył swoją ofertę handlową o profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

Marka Semilac oferuje szeroką gamę lakierów bazowych, matujących, nabłyszczających i budujących, a także ponad 150 najpopularniejszych kolorów lakierów hybrydowych. W ofercie Semilac znajdują się również wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do wykonania manicure oraz profesjonalne lampy LED, które utwardzają lakier hybrydowy. Dzięki takiej ofercie panie mogą stworzyć piękny, profesjonalny i trwały manicure w zaciszu domowym.

Marka Semilac należy do firmy Nesperta sp. z o.o. - jednej z wiodących firm na rynku produktów do stylizacji paznokci w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »