Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

ROMANTYZM TYLKO DLA MŁODYCH? ŁAMIEMY STEREOTYPY

ROMANTYZM TYLKO DLA MŁODYCH? ŁAMIEMY STEREOTYPY
Zobacz więcej zdjęć »
Romantyczne spacery po parku, kolacje przy świecach oraz wypady do kina tylko we dwoje. Tak wyobraża sobie romantyczny wieczór większość z nas. Jednak czy motyle w brzuchu, trzymanie się za rękę i patrzenie sobie głęboko w oczy jest zarezerwowane wyłącznie dla młodzieży?

Kto jak nie rodzice bardziej rozumie potrzebę pielęgnowania miłości. Świadomi swojego uczucia, które przeżyło już niejedne wzloty i upadki, w codziennej rzeczywistości nie ma czasu na chwilę sam na sam. Ciągła praca, zawożenie dzieci na zajęcia pozalekcyjne, obowiązki domowe czy wieczorna zabawa z pociechami sprawiają, że po całym dniu marzą jedynie o tym, by położyć się do łóżka i zasnąć. Nie ma czasu, aby odpowiednio zadbać o romantyzm, coraz rzadziej mówią sobie „kocham cię”. Pamiętajmy jednak, że o każdą miłość należy dbać, niezależnie od wieku i stażu związku.

- Bacówka Radawa&SPA**** jako obiekt prorodzinny oraz najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce stworzył ofertę specjalnie dla rodziców chcących spędzić chwile tylko we dwoje. Oferujemy romantyczne kolacje przy blasku świec, miłosną komedię w naszym kinie oraz masaże w spa. Co najważniejsze, w tym czasie gwarantujemy opiekę nad pociechami. Chcemy, by w Bacówce małżeński romantyzm na nowo rozkwitł – mówi Joanna Preisner, właścicielka hotelu Bacówka Radawa&Spa****.

Im dłuższej jesteśmy w związku, tym częściej powinnyśmy wracać do czasów, kiedy cieszyliśmy się każdą minutą spędzoną wyłącznie ze sobą. Przypominajmy sobie zapach perfum, który unosił się w powietrzu na pierwszej randce, sukienkę, w którą była ubrana partnerka oraz pierwszy pocałunek. Im jesteśmy starsi, tym świadomość naszego uczucia jest mocniejsza i trwalsza, dlatego pielęgnujmy nasza miłość, nie tylko podczas szczególnych okazji czy świąt, ale przede wszystkim na co dzień.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 115319 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )