Dom » Budownictwo

Rusza II edycja konkursu „OdNOWA z Polbruk”

Rusza II edycja konkursu „OdNOWA z Polbruk”
Zobacz więcej zdjęć »
Polbruk SA po raz kolejny zaprasza do udziału w konkursie „odNOWA z Polbruk”. Konkurs jest skierowany do inwestorów indywidualnych, którzy w tym sezonie planują aranżację przestrzeni wokół swojego domu

 

 

Polbruk SA po raz kolejny zaprasza do udziału w konkursie „odNOWA z Polbruk”. Konkurs jest skierowany do inwestorów indywidualnych, którzy w tym sezonie planują aranżację przestrzeni wokół swojego domu np. budowę ogrodzenia, nawierzchni na terenie posesji, tarasu czy elementów małej architektury ogrodowej.

 

Zasady konkursu są proste, aby wziąć w nim udział należy zakupić i wykorzystać w aranżacji wybrane produkty marki Polbruk, a następnie wykonać zdjęcia przed i po aranżacji, Zgłoszenia, podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, należy przesłać wraz z dowodem zakupu i zdjęciami poprzez stronę konkursową.

  

Konkurs „odNOWA z Polbruk” trwa do 30.09.2022 r. Na uczestników konkursu czeka aż 100 atrakcyjnych nagród! Nagroda główna to zwrot kosztu zakupu produktów Polbruk wykorzystanych w aranżacji przestrzeni. Oprócz nagrody głównej do wygrania są nowoczesne i funkcjonalne ogrodowe roboty koszące Gardena, zestawy narzędzi ogrodowych Fiskars, stylowe lampy ogrodowe Cumulus Nowodvorski Lighting oraz wygodne drewniane leżaki ogrodowe. Zwycięzców konkursu wyłoni Komisja Konkursowa, Laureaci zostaną poinformowani o wygranej  do 18 października br.

 

Szczegółowy regulamin, lista produktów biorących udział w konkursie oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:

https://polbruk.pl/pl/konkurs-od-nowa

 

Aranżując przestrzeń, uczestnicy konkursu mogą skorzystać również z usługi projektowej. Projektanci Polbruk chętnie pomogą w przygotowaniu dopasowanego do indywidulanych potrzeb, kompleksowego projektu aranżacji otoczenia wokół posesji. Więcej informacji na temat usługi projektowej znajduje się pod linkiem:

https://polbruk.pl/pl/usluga-projektowa

 

Zakupu produktów można dokonać w hurtowniach ogólnobudowlanych z listy oficjalnych partnerów handlowych, dostępnej na stronie www.polbruk.pl!

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Polbruk S.A. – to największy obecnie producent kostki brukowej, płyt betonowych oraz małej architektury w Polsce, stanowi część międzynarodowego koncernu CRH plc – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. W ofercie Polbruk znajdują się produkty z segmentów – Kostki i płyty, Architektura oraz rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce. Polbruk SA jest laureatem nagrody Superbrands Polska 2020.

O firmie

www.polbruk.pl

www.facebook.com/polbruk

www.instagram.com/polbruk_inspirujemy/

www.facebook.com/JestemFachowcemRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TT
http://

Komentarze (1)

  • avatar
    ~GregXI 2022-06-02 17:48:12

    Jest w czym wybierać, chociaż ja preferuję kostkę Korfu Buszremu


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »