Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Soboty z Abecadłem Aura Centrum zajrzy do pracowni Świętego Mikołaja

Aura Centrum Olsztyna zaprasza na ostatni warsztat z cyklu Soboty z Abecadłem, w trakcie którego jego uczestnicy zajrzą do Pracowni Świętego Mikołaja! Inspirujące pomysły na bożonarodzeniowe zabawy poznają te osoby, które 16 grudnia br. punktualnie o godz. 10.00 stawią się w Aura Centrum Olsztyna.

Przed nami ostatnia tegoroczna Sobota z Abecadłem! Przypada ona tym razem w środku gorących przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, czyli ulubionych przez dzieci dni w roku. Aby zwolnić nieco tempo, w najbliższą sobotę, 16 grudnia br., od godz. 10.00 do 14.00 w Aura Centrum Olsztyna najmłodsi i ich rodzice zajrzą do Pracowni Świętego Mikołaja. Będą tam m.in. czytać na głos Mikołajkowe Historyjki i poznawać Tajemnice Świętego Mikołaja, rozwiązując łamigłówki i zagadki. Pobawią się też z sympatycznym Reniferem Rudolfem i wezmą udział w warsztatach plastycznych zatytułowanych Wielka Fabryka Elfów. Oczywiście znajdzie się też czas na odwiedziny w Mobilnej Bibliotece, w której można wypożyczyć i zwrócić książki, a także dokonać zapisów do biblioteki Abecadło. Mam nadzieję, że mimo napiętych, przedświątecznych grafików, jak co miesiąc na warsztatach pojawi się liczna grupa dzieci i opiekunów. Myślę, że warto wygospodarować czas, by przypomnieć sobie, co naprawdę jest najważniejsze w okresie Bożego Narodzenia: rodzina, bliskość, radość – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

 

Ostatni warsztat to dobry czas na pierwsze podsumowania całego cyklu. Dobiega końca rok naszych rodzinnych spotkań w Bibliotece Abecadło. Bardzo cieszymy się, że uczestniczyło w nich aż tyle kreatywnych dzieci i zaangażowanych rodziców. Łącznie w warsztatach wzięło udział blisko 250 osób! To dla nas duże wyzwanie na 2018 r. Postaramy się mu sprostać – dodaje Anna Gospodarek.

 

W czasie grudniowego spotkania zakończy się ostatnia w tym roku kalendarzowym tura programu lojalnościowego dla uczestników cyklu warsztatów, organizowanych przez Aurę Centrum Olsztyna i Bibliotekę Abecadło. Osoby obecne na spotkaniu 16 grudnia br. i posiadające komplet naklejek z poprzednich spotkań odbiorą swoje nagrody – Karty Podarunkowe Aury do zrealizowania w sklepach na terenie centrum i bilety do kina Helios. Zgodnie z zapowiedziami najbardziej wytrwali uczestnicy programu lojalnościowego, którzy osiągnęli najlepszą frekwencję w ciągu roku, otrzymają od Aura Centrum dodatkowe niespodzianki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedLuck

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 114903 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )