Firma » Biznes

Sokołów wesprze 26. Finał WOŚP

Sokołów wesprze 26. Finał WOŚP
Zobacz więcej zdjęć »
Sokołów S.A. jak co roku włącza się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Firma wesprze WOŚP podczas finałowych wydarzeń w Sokołowie Podlaskim, Jarosławiu i Warszawie.

 

To już szesnaste „wspólne granie" Sokołowa i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie firma będzie partnerem biegu „Policz się z cukrzycą", który odbędzie się w Sokołowie Podlaskim. Z roku na rok popularność biegu rośnie, a udział w nim jest dla firmy ważnym elementem działań edukacyjnych i promujących zdrowy, aktywny tryb życia. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają upominki: firmowe gadżety, koszulki odblaskowe oraz produkty Sokołowa. Firma zapewni również poczęstunek - hamburgery i hot dogi, które przygotuje sokołowski szef kuchni.

Jak co roku, Sokołów wesprze również darczyńców i wolontariuszy w Warszawie oraz Jarosławiu. W centrum wydarzeń, na warszawskim Placu Defilad, odbędzie się wielkie gotowanie z udziałem Klubu Szefów Kuchni. Ugotowana wspólnie podczas ubiegłorocznego Finału zupa pozwoliła nakarmić ponad 14 000 osób. Sokołów również w tym roku przekaże produkty niezbędne do jej przygotowania. Firma przygotowała też specjalną edycję mini-kabanosów, które będą rozdawane wśród dobroczyńców przez cały dzień. Sokołów zaangażuje się również w organizację Finału w Jarosławiu. Firma przekaże produkty przeznaczone na posiłki dla wolontariuszy. Na jarosławskim rynku pojawi się też basen wypełniony lodowatą wodą, w którym swoich sił spróbuje lokalna grupa morsów. Dla każdego uczestnika morsowania Sokołów przygotował pamiątkowy ręcznik.

Podczas ubiegłorocznego, 25. Finału WOŚP, w samym Sokołowie Podlaskim udało się zebrać ponad 90 000 zł, a w Jarosławiu - rekordową kwotę 95 000 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 88646 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )