Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

SPOTKANIE ODWOŁANE - TOMASZ JAKUBIAK i JOANNA JAKUBIAK - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ

SPOTKANIE ODWOŁANE - TOMASZ JAKUBIAK i JOANNA JAKUBIAK - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
TOMASZ JAKUBIAK i JOANNA JAKUBIAK - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ 25 sierpnia, godz. 16:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 25 sierpnia, godz. 16:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

On – Tomasz Jakubiak – kucharz i gospodarz telewizyjnych programów: „Jakubiak - z miłości do lokalności", „Jakubiak lokalnie” oraz „Jakubiak w sezonie" na antenie kuchnia+. Ona – Joanna Jakubiak - przez osiem lat pracowała jako opiekunka do dzieci, poznając ten zawód od podszewki; obecnie kieruje założoną przez siebie agencją niań. Na co dzień są rodzeństwem i wspólnie stworzyli książkę pt. „Ugotuj mi tato” (Edipresse Książki), która powstała z myślą o ojcach (kucharzach – debiutantach), zapracowanych mamach oraz o kobietach marzących o zamianie ról i poszukujących sposobu, by zainspirować tatusiów do kulinarnych eksperymentów. W książce znajduje się kilkadziesiąt pomysłów na posiłki dla dzieci, których przygotowanie zajmie nie więcej niż 40 minut. Asia i Tomek miłość do gotowania (i jedzenia) wynieśli z domu i tą pasją dzielą się na kartach swojej książki, a podczas spotkania podzielą się nią także osobiście.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117660 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )