Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Uczmy się hojności

Uczmy się hojności
Zobacz więcej zdjęć »
Bycie hojnym na co dzień, nie tylko od święta to niełatwa sprawa, ale warto uczyć się tego od najmłodszych lat - przekonują twórcy programu KIDSTUF. W sobotę (17.12) w Manufakturze wspólnie ze zwariowanymi bohaterami, będą przez zabawę wyjaśniać, dlaczego warto dzielić się tym, co mamy.

Program KIDSTUF to projekt, który przez zabawę mówi  o wartościach, jakie każdy rodzic chciałby zaszczepić swoim dzieciom. W najbliższą sobotę będzie to hojność.

O każdej pełnej godzinie między 11.00 a 18.00 w małej rotundzie w Manufakturze zwariowani bohaterowie - Dziadek Mundzio, Zuza i Bodzio – w dwuczęściowym przedstawieniu opowiedzą, dlaczego warto jest dzielić się tym co mamy. Profesor Adamello z wrodzoną sobie dociekliwością przeprowadzi niezwykłe eksperymenty, które razem z Bożonarodzeniową historią przypomną rodzicom i dzieciom, że lepiej jest dawać niż dostawać. Nie zabraknie też śpiewających śnieżynek, atrakcji video i zabaw plastycznych przy stolikach, gdzie każda rodzina będzie mogła zaopatrzyć się w magiczną Skarbonkę Hojności i razem ją udekorować. Zabawa trwa około 40 minut.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Proem - organizacja pozarządowa, która powstała w Polsce w 1990 roku, a jest organizatorem konferencji, imprez kulturalnych i sportowych, wypoczynku dla dzieci, młodzieży oraz rodzin z różnych środowisk społecznych i kościołów. Prowadzi ewangelizację, edukację i działalność społeczną. Popularyzuje zdrowy styl życia, sport i aktywny wypoczynek. Proem jest też organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu „Kontakt Łódź”, który promuje ideę wolontariatu, poprzez dawanie dobrego przykładu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manufaktura
http://www.manufaktura.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »