Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Świąteczne dekoracje - uszyj samodzielnie! Warsztatownia JUKI na targach Slow Weekend w Warszawie

Świąteczne dekoracje - uszyj samodzielnie!  Warsztatownia JUKI na targach Slow Weekend w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
Wszystkich, którzy mają ochotę oderwać się od przedświątecznej gorączki w galeriach handlowych, a jednocześnie poczuć magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do wspólnego szycia świątecznych dekoracji z JUKI, podczas targów Slow Weekend (9-10.12.17) przy ul. Mińskiej 65, w Warszawie.
Tematem warsztatów jest wspólne szycie świątecznych choinek, które po spotkaniu każdy może zabrać ze sobą. Pod okiem pasjonatów z warszawskiej Wytwórni Śliczności powstaną unikatowe dzieła, które staną się oryginalną ozdobą świątecznego stołu lub prezentem dla najbliższych. Udział w kreatywnej zabawie może wziąć każdy, a umiejętność szycia nie jest wymagana. Na dużych i małych miłośników rękodzieła czekają instruktorzy, którzy pomogą w doborze tkaniny, nauczą korzystania z maszyny i zdradzą najnowsze techniki szycia, pikowania i patchworku. Organizator warsztatów obiecuje także atrakcyjne nagrody - do wygrania 3 domowe maszyny do szycia JUKI HD-40.

Warsztaty szycia JUKI odbywać się będą podczas targów Slow Weekend w Warszawie, ul. Mińska 65, sobota i niedziela 9 i 10 grudnia w godzinach od 11.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/szyjwdomuRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 78691 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )