Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Świąteczne prezenty od marki Czas na Herbatę

Świąteczne prezenty od marki Czas na Herbatę
Zobacz więcej zdjęć »
Wręczanie gwiazdkowych prezentów pracownikom oraz partnerom biznesowym na stałe wpisało się już do naszej tradycji. Zwyczaj ten stanowi podziękowanie za owocną współpracę, dlatego istotne jest, aby podarunek nie tylko przypadł do gustu obdarowanej osobie, ale także pięknie się prezentował.

Idealne propozycje na bożonarodzeniowe upominki odnajdziemy w specjalnej, świątecznej ofercie dla firm, którą przygotowała marka Czas na Herbatę.

Smacznie i praktycznie

Z początkiem listopada wiele osób zaczyna zastanawiać się nad tym, co wręczyć swoim bliskim na święta. Dylemat ten dotyczy także pracodawców, którzy chcą obdarować swoich podwładnych oraz biznesowych partnerów miłym, a przy tym praktycznym podarunkiem. Wychodząc na naprzeciw ich oczekiwaniom marka Czas na Herbatę stworzyła wyjątkową ofertę dla firm, pełną pysznych, gwiazdkowych upominków. Odnajdziemy w niej przede wszystkim wiele rodzajów wysokogatunkowych kompozycji herbacianych oraz kaw, a także smaczne dodatki do nich m.in. konfitury, miody czy syropy. Dla miłośników słodkości przygotowano natomiast prawdziwą belgijską czekoladę w formie tradycyjnej tabliczki, do picia na gorąco, chocosticków, jak również pokrytych nią bakalii. Niezależnie od naszego wyboru wszystkie propozycje otrzymamy zapakowane w pięknie prezentujące się opakowania, które na życzenie klienta mogą zostać spersonalizowane. Taka możliwość z pewnością nada im unikalności. 

Po szczegółową ofertę świątecznych produktów marki Czas na Herbatę, zapraszamy do wirtualnego katalogu https://indd.adobe.com/view/eea427eb-9717-4b2b-91cf-c546f2c7afda

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »