Dom » Architektura

Wielki Konkurs ARCHIPELAGU i „Domu & Wnętrza” – „Dla Mam i Dzieci”

Wielki Konkurs ARCHIPELAGU i „Domu & Wnętrza” – „Dla Mam i Dzieci”
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszamy do udziału w konkursie ARCHIPELAGU i „Domu & Wnętrza” - „Dla Mam i Dzieci”! Wygraj projekt domu o wartości do 2500 zł oraz wyjątkowe zestawy nagród od BoConcept Wrocław i Deante.

Z okazji wiosennego święta wszystkich mam oraz ich pociech Pracownia Projektowa ARCHIPELAG wraz z miesięcznikiem "Dom & Wnętrze" przygotowała wyjątkowy konkurs z niezwykłymi nagrodami - "Dla Mam i Dzieci". Wygraj projekt domu ARCHIPELAGU o wartości do 2500 zł oraz wspaniałe nagrody ufundowane przez firmy BoConcept Wrocław i Deante.

W konkursie przewidziano jedną nagrodę główną dla mamy - projekt domu jednorodzinnego z oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG o wartości do 2500 zł, misę metalową firmy BoConcept Wrocław oraz panel natryskowy Moderno firmy Deante. Nagrodami dodatkowymi - wyróżnieniami będą trzy zestawy natryskowe Optima firmy Deante oraz trzy nagrody od firmy BoConcept Wrocław: poduszka + pled, ramka skórzana, dwa świeczniki, a także trzy zestawy niespodzianki ufundowane przez ARCHIPELAG. Na troje dzieci, które zdaniem komisji konkursowej napiszą najpiękniejsze wiersze o swoich mamach, czekają bajeczne nagrody niespodzianki.

Zadanie dzieci polega na napisaniu krótkiego wierszyka z użyciem imienia mamy. Zadanie mamy polega na wybraniu domu marzeń dla siebie i swojej rodziny z oferty liczącej 800 projektów gotowych Pracowni Projektowej ARCHIPELAG i krótkim uzasadnieniu wyboru oraz udzieleniu odpowiedzi czy w ofercie ARCHIPELAGU znajduje się projekt noszący imię mamy lub dziecka. Zadania konkursowe należy wysyłać do 5 czerwca 2009 roku na adres: m.wawryszyn@archipelag.pl.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
ARCHIPELAG. Projekty domów z dobrą energią.

www.archipelag.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
http://www.archipelag.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »