Rozrywka i wypoczynek » Święta

Święty Mikołaj odwiedził dzieci pracowników EKO-OKIEN S.A.

Święty Mikołaj odwiedził dzieci pracowników EKO-OKIEN S.A.
Zobacz więcej zdjęć »
- To wspaniałe, że możemy w tak licznym gronie, spotkać się poza pracą i spędzić razem czas. Uśmiechy na twarzach dzieci mówią same za siebie - powiedział Adam Wajda, dyrektor ds. administracyjno – organizacyjnych w EKO-OKNA S.A.

W niedzielę, 3 grudnia spółka z Kornic zorganizowała rodzinne Mikołajki. Była to druga edycja wydarzenia,które odbyło się w raciborskiej Arenie RAFAKO. Dla dzieci oraz ich opiekunów, przygotowano szereg wspaniałych świątecznych atrakcji. Honorowym gościem był oczywiście święty Mikołaj wraz z pomocnikami. Już po raz drugi EKO-OKNA S.A. zorganizowały dla dzieci pracowników firmy zabawę Mikołajkową. Z myślą o najmłodszych pociechach przygotowano szereg atrakcji: śnieżną kulę, śniegowego bałwana, świąteczne dmuchańce, tworzenie ozdób świątecznych, przejażdżkę bajkową ciuchcią, malowanie buziek, gry i zabawy, popisy magika oraz przedstawienie, którego kulminacyjnym punktem było przybycie św. Mikołaja. Nie mogło także zabraknąć rozdawanych przez Śnieżynki prezentów. Każde dziecko mogło także porozmawiać ze św. Mikołajem i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. 


W wydarzeniu uczestniczył Adam Wajda, dyrektor ds. administracyjno – organizacyjnych firmy EKO-OKNA S.A.  - Jest to druga edycja zorganizowanych w EKO-OKNACH Mikołajek. Bardzo się cieszę, że także i tym razem okazała się ona wielkim sukcesem, czego dowodzą liczne uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodziców. To właśnie poprzez tego typu imprezy, możemy podziękować naszym pracownikom za codzienny trud i sumienne wykonywanie obowiązków. Firma stale się rozwija, a co za tym idzie, jest nas coraz więcej. Stajemy się coraz większą rodziną - powiedział Adam Wajda. - To bardzo ważne, by móc spotkać się po godzinach pracy, porozmawiać i spędzić razem czas. Z zaproszenia skorzystało wiele osób, co potwierdza, że takie przedsięwzięcia są bardzo ważne. Warto w tym miejscu podkreślić, że słowa uznania i podziękowania należą się Prezesowi i właścicielowi EKO-OKIEN, Mateuszowi Kłoskowi za to, że dostrzega takie potrzeby u swoich pracowników, wychodzi im naprzeciw i wspiera integrację i budowanie rodzinnych więzi w swojej firmie – dodał A. Wajda.


Zadowolenia z wydarzenia nie kryli obecni pracownicy oraz ich dzieci. -  Przyszliśmy na Mikołajki,  bo to okazja do spotkań z kolegami i znajomymi z pracy w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Przede wszystkim jednak to świetna zabawa dla naszych pociech. Ludzi przyszło bardzo dużo, bo atrakcji jest mnóstwo. Rok temu było fajnie, teraz jest jeszcze lepiej. – powiedziała pani Małgorzata, żona pracownika firmy EKO-OKNA S.A.  - Jestem mile zaskoczony. Mikołajki przygotowano na bardzo wysokim poziomie. Bardzo się cieszę, że firma w taki sposób myśli o swoich pracownikach i ich rodzinach. To wspaniałe wydarzenie! - zaznaczył pan Michał, pracownik firmy. 


- Są to nasze pierwsze Mikołajki i od razu miłe zaskoczenie. Mnóstwo atrakcji, dużo uśmiechów i rodzinna atmosfera. Czego chcieć więcej! Za rok na pewno nas nie zabraknie - zapewnił pan Aleksander z żoną a ich zdanie potwierdził syn Fabian - Bardzo mi się podoba, a najbardziej zjeżdżalnie i prezenty! Super impreza. 


Dodatkową atrakcją była Fotobudka. Każdy uczestnik imprezy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zabawnym gadżetem i w kolorowej peruce.W programie znalazł się również występ magika Don Carlosa, malowanie buziek, zabawa z animatorami i program artystyczny pt. „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.Całość imprezy odbyła się w wyjątkowej zimowej scenerii oraz w świątecznej oprawie muzycznej. Dzieci z pewnością na długi czas zapamiętają tegoroczne spotkanie ze Św. Mikołajem, a dorośli radość, jaką sprawiła im firmowa zabawa.


***


Autor tekstu i zdjęć: MAGDALENA MATUSIK / Adventure Media


***EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiada też Certyfikat CE.


***
KONTAKT:EKO OKNA S.A.

www.ekookna.pl 

Kontakt dla mediów:Justyna Korzeniak justyna.korzeniak@adventure.media.pl 

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84fax 32 417 01 70Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »