Kultura, sztuka » Muzyka

Występy grajków w Porcie Łódź

Występy grajków w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwsze październikowe popołudnie zapowiada się w Porcie Łódź niezwykle muzycznie. Poza koncertem Grohman Orchestra, który odbędzie się w Atrium, w niedzielę na terenie całego Centrum pojawią się też grajkowie uliczni.

Umilą oni czas Klientom wykonując  m. in. standardy bluesowe i utwory zespołu The Beatles.

W niedzielę, 1 października, w różnych punktach Centrum spotkać będzie można tzw. ulicznych grajków, którzy śpiewem i grą na swoich instrumentach sprawią, że niedzielne popołudnie w Porcie Łódź upłynie w niezwykle muzycznej atmosferze. Inicjatywa została zorganizowana przez Centrum z okazji przypadającego na 1 października Światowego Dnia Muzyki. 

Jakich artystów będzie można spotkać w Porcie Łódź? Wystąpią m. in. popularna Agnieszka Nastarowicz, Ola i Szewcu, zespół Acoustic Blues, grający rocka i bluesa zespół The Melons, Haze Trio, Velocity, Lady And The Gang, a także Sonia, Qbek i gitarzysta Daniel solo. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )