Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

X Międzynarodowy Kongres PTA - ruszyła rejestracja abstraktów

X Międzynarodowy Kongres PTA - ruszyła rejestracja abstraktów
Zobacz więcej zdjęć »
Polskie Towarzystwo Alergologiczne serdecznie zaprasza do nadsyłania abstraktów na X Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Alergologicznego „Diagnostyka i leczenie chorób alergicznych – nowe trendy”.

PTA serdecznie zaprasza do  nadsyłania abstraktów  na X Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Alergologicznego „Diagnostyka i leczenie chorób alergicznych - nowe trendy", który odbędzie się w dniach 7 - 10 października 2008 roku w Bydgoszczy.

Aby  ułatwić Państwu pracę, z początkiem lutego został uruchomiony na naszej stronie internetowej www.pta.med.pl w zakładce szkolenia formularz elektroniczny służący do przesyłania abstraktów.

Abstrakty należy zgłaszać w języku polskim i angielskim, a ich maksymalna objętość to 2500 znaków.

Ostateczny termin nadsyłania abstraktów to 30 kwiecień 2009.

Więcej szczegółowych informacji oraz Regulamin nadsyłania abstraktów, można  znaleźć na http://www.pta.med.pl/index.php?o=105Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »