Gospodarka » Żywność

Zdrowe produkty na jarmarku w Porcie Łódź

Zdrowe produkty na jarmarku w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza na kolejną odsłonę Jarmarku Produktów Regionalnych. Przez cztery dni – od czwartku 16 listopada do niedzieli 19 listopada - Klienci będą mogli zaopatrzyć się na stoiskach wystawców w zdrowe i nieprzetworzone produkty dostępne prosto od producentów.

Zdrowy styl życia i odpowiednio zbilansowana dieta oparta o dobrą jakościowo żywność jest obecnie priorytetem dla większości konsumentów. Klienci stawiają na zdrowe i lokalnie wytwarzane produkty, które mogą zakupić  bezpośrednio od samych producentów. Port Łódź cyklicznie organizuje jarmarki, podczas których oferowana jest nieprzetworzona żywność pochodząca prosto od lokalnych wystawców. Podczas jarmarku można ponadto porozmawiać z wystawcami na temat oferowanych przez nich produktów i spróbować regionalnych specjałów. Listopadowy jarmark odbędzie się w Porcie Łódź w dniach 16 – 19 listopada, w godzinach: czwartek – sobota – 10:00 – 2:00, niedziela – 10:00 – 20:00.

Stoiska wystawców będą znajdować się obok sklepu Saturn. Na jarmarku będziemy mogli kupić świeży, chrupiący chleb wypiekany na naturalnym zakwasie, wędliny oraz ryby wędzone tradycyjnymi metodami, różne rodzaju miodów z lokalnych pasiek, a także ręcznie wyrabiane sery. Nie zabraknie również aromatycznych przypraw oraz suszonych owoców.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )