Dom » Wnętrza

Znamy laureatów tegorocznego konkursu Creatora

Znamy laureatów tegorocznego konkursu Creatora
Zobacz więcej zdjęć »
Najlepsze projekty kursantów firmy Creator zostały wyróżnione. W gronie laureatów konkursu znaleźli się Karolina Mazurek, Anna Wilk, Magdalena Szczepanek, Damian Borowy, Ewelina Wiśniewska.

Marzysz o pracy w designie? Lubisz aranżować przestrzeń, często myślisz o remontach i masz dobre wyczucie stylu? A może potrzebujesz nowego wyzwania i kreatywnej nauki od podstaw? Firma Creator, która od 15 lat prowadzi kursy projektowania i stylizacji wnętrz, pomoże Ci stworzyć autorski projekt przestrzeni mieszkalnej. Zwieńczeniem szkolenia jest konkurs na najlepszą koncepcję i realizację, w którym pod uwagę brana jest pomysłowość, dopasowanie do potrzeb klienta i dbałość o szczegóły.

Karolina Mazurek i Anna Wilk zajęły I miejsce we wrocławskiej edycji kursu. W Warszawie największym uznaniem cieszyły się projekty Damiana Borowego i Karoliny Wiśniewskiej, a Magdalena Szczepanek zdobyła najwięcej głosów od jury w Krakowie. Swoją wiedzę czerpali z wykładów i ćwiczeń prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów - wykładowców akademickich, architektów i właścicieli pracowni projektowych.

Co jeszcze wyróżnia szkołę Creator od innych firm? Możliwość udziału w warsztatach w showroomach oraz rozbudowana oferta kursu komputerowego Archicad z największa liczbą godzin na rynku. Po ukończeniu zajęć uczestnicy otrzymują świadectwo na drukach MEN oraz międzynarodowy certyfikat Graphisoft. Widzisz się w roli projektanta/projektantki wnętrz? Koniecznie zajrzyj na www.creator.net.pl i wybierz szkolenie w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, lub Trójmieście. W ofercie od niedawna są też kursy online, dostępne na platformie e-learningowej  www.http://creatorkursy.pl/.

Co projektanci mówią o sobie? 

Damian Borowy 

Przez te lata doradzałem znajomym w aranżacji wnętrz, mimo że nie zajmowałem się tym profesjonalnie. Na co dzień moim hobby jest fotografowanie natury i podróże, a w wolnej chwili pobudzam swoje endorfiny, ćwicząc na siłowni lub jeżdżąc na rowerze. Kilka miesięcy temu poczułem, że to jest właściwy czas na ważne zmiany w moim życiu. W związku z tym postanowiłem spróbować swoich sił na kursie projektowania Creator. Od samego początku szkoleń poczułem pasję do tworzenia wnętrz, które są dopasowywane indywidualnie do potrzeb inwestorów. Zwycięstwo w konkursie na najlepszy projekt uświadomiło mnie w przekonaniu, że warto rozwijać się i wykorzystać szansę.   

Ewelina Wiśniewska 

Zawsze drzemała we mnie dusza artystki. Zaczęło się od śpiewu, gry na akordeonie oraz malowania. Początki aranżowania wnętrz pojawiły się w momencie rozpoczęcia pracy w branży nieruchomości.   

Obecnie razem z mężem zajmujemy się podnajmem, pośrednictwem, zakupem i sprzedażą mieszkań. Przed nami nowe wyzwania, cele i wiele ciekawych projektów, a dzięki wiedzy i umiejętnościom, które zdobyłam na Kursie Creator, mam szanse się wykazać i sprostać najtrudniejszym zadaniom.   

Magdalena Szczepanek 

Od zawsze fascynowały mnie piękne wnętrza i nietuzinkowe przedmioty. Mój dom ciągle się zmienia. Nie jest tajemnicą, że remont to dla mnie przyjemność. Dopełnieniem każdego wnętrza jest to, co znajduje się za oknem, dlatego ogrody i balkony są bardzo ważne w aranżowaniu przestrzeni. Uwielbiam też odnawiać stare meble i dawać im drugie życie. Projektowanie jest dla mnie świetną zabawą, która rozwija kreatywność i nigdy się nie nudzi. To dlatego spróbowałam swoich sił na kursie Creator, który uświadomił mi, że warto spełniać marzenia.  

Karolina Mazurek 

Sztuka jest obecna w moim życiu od dziecka. W wieku 7 lat rozpoczęłam naukę gry na fortepianie, która mocno wpłynęła na moją wrażliwość i dbałość o najmniejszy detal. Lubię otaczać się pięknymi rzeczami. Podróże i ciekawe miejsca są dla mnie największą inspiracją. Projektowanie wnętrz od zawsze było moją pasją, a jak to mówią: "rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować". Jeśli chcecie być na bieżąco z moimi projektami, to zapraszam do obserwowania profilu mazurek.studio na Instagramie.  

Anna Wilk 

Prawie jestem absolwentką Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej. Architekturą interesowałam się od zawsze, więc pewnie dlatego takie studia. Dopiero w ich trakcie zrozumiałam, że projektuje obiekt pod wnętrze. Na studiach przedmiot architektura wnętrz traktowany jest bardzo pobieżnie i stąd decyzja o wzięciu udziału w tym kursie. W przyszłości chciałabym robić  domy pod klucz zaprojektowane spójnie od bryły aż po aranżację wnętrzarską. Ponadto interesuję się modą i literaturą. Nie lubię nudy zarówno w życiu, jak i we wnętrzach. To dlatego często projektuję coś indywidualnie pod daną przestrzeń.  

Więcej informacji o kursach można znaleźć na www.creator.net.pl. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »