Technologie » Komputery

ZOWIE XL2536 - 144 Hz monitor Full HD z DyAc™ dla e-sportu

ZOWIE XL2536 - 144 Hz monitor Full HD z DyAc™ dla e-sportu
Zobacz więcej zdjęć »
ZOWIE XL2536 to monitor dla e-Sportu z odświeżaniem 144 Hz i dodatkowym wyostrzaniem obrazu Dynamic Accuracy (DyAc™). Wyposażony jest w 24,5 calową matrycę TN o rozdzielczości 1920x1080 i czasie reakcji 1 ms GtG , jasności 320 nitów i kontraście 1000:1 (12mln:1 DCR).

Zewnętrzny przełącznik trybów pracy – S Switch – z pamięcią konfiguracji pozwala na przeniesienie ustawień i wykorzystanie na innym monitorze np. na turnieju (funkcja Profiles to Go).
Efektywność i komfort gry zapewniają rozwiązania ochrony wzroku i wspomagania widoczności pola walki: Low Blue Light, Color Vibrance, Black eQualizer oraz łatwa regulacja wysokości i pochylenia ekranu oraz regulowany kaptur (osłona ekranu).   
Monitor ZOWIE XL2536 będzie dostępny w Polsce od listopad br. w sugerowanej cenie detalicznej 1849 zł. Gwarancja 36 miesięcy, ewentualne naprawy w trybie door-to-door.

Parametry i zdjęcia: http://www.benq.us/product/gaminggears/xl2536  
film o technologii DyAc™: https://www.youtube.com/watch?v=rw_CVCyNCHk

 Monitor ZOWIE XL25436 jest wzbogaconą wersją popularnego monitora ZOWIE XL2530 wyposażoną w funkcję wyostrzania obrazu DyAC™ (Dynamic Accuracy), kaptur osłaniający ekran oraz szubki przełącznik trybów pracy S Switch z pamięcią i funkcją Profiles to Go. Monitor pracuje z rzeczywistą (ang. native) częstotliwością odświeżania 144 Hz zapewniającą większą płynność ruchu, zwiększoną jeszcze dzięki DyAC™, a jednocześnie nie mający wyśrubowanych wymagań sprzętowych odnośnie konfiguracji komputera i karty grafikiwww.BenQ.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »