Gospodarka » Żywność

Zrelaksuj się!

Zrelaksuj się!
Zobacz więcej zdjęć »
Dręczy cię nadmiar obowiązków? To niestety niechlubny standard w dzisiejszych czasach, gdzie ciężko jest znaleźć czas na odpoczynek. Aby zapewnić sobie chwilkę odprężenia zaparz filiżankę „Relax Tea”, która przyniesie rozluźnienie, swobodę i przyjemny relaks.

  Każda z nas dobrze wie, że bycie kobietą to prawie praca a prawdę mówiąc to nie prawie praca tylko po prostu wykonywany zawód. Kobiety, narzeczone, żony, matki zabiegane, wymęczone, przemykają ulicami śpiesząc się z pracy do domu, gdzie zamiast odpoczywać dalej spełnią obowiązki. I tak od rana do wieczora, praca się nie kończy, praca trwa ...Codzienne problemy i wyzwania dosłownie wysysają z nas całą energię a na dodatek fundują nam pewne obciążenia psychiczne i kiedy w końcu przychodzi upragniony czas wypoczynku okazuje się, że mimo ogromnego zmęczenia fizycznego nie możemy odpocząć, zrelaksować się.

Umysł przepełniony myślami i analizami minionego dnia nie jest w stanie się uspokoić, natrętne myśli krążą wokół nie zakończonych spraw i zadań, nad którymi trzeba będzie popracować jutro. No właśnie jutro to jutro a nie dziś!!! Jeżeli nie możesz przestać myśleć o tym, co jeszcze powinnaś zrobić, układać planów i rozwiązań dla zadań, którymi powinnaś zająć się jutro lub w najbliższej przyszłości. Jeżeli trudno ci się odprężyć i po prostu zrelaksować, wypróbuj owocowy sposób na przyjemne rozluźnienie. Owocowa herbata „Relax” „Czas na Herbatę” jak sama jej nazwa wskazuje jest po to, aby dawać owocową rozkosz oraz odprężać i relaksować za pomocą działania swoich składników. „Relax” to mieszanka zawierająca miedzy innymi kawałeczki prawdziwych jabłek i malin, skórkę cytrynową i pomarańczową, dziką różę, melisę oraz miętę. Melisa od wieków znana jest ze swych właściwości leczniczych, stosowana jest w stanach pobudzenia nerwowego, uczuciach niepokoju, nerwicach serca, w problemach z bezsennością oraz jako środek rozkurczający, wskazany w przypadkach dolegliwości żołądkowych na tle nerwowym. Również dodatek mięty ma działanie uspokajające, rozkurczowe oraz łagodzące bóle.

Bez względu na to gdzie jesteś, w pracy czy w domu, gdy potrzebujesz odprężenia, zaparz filiżankę herbaty „Relaks”, która wypieści twoje podniebienie i zmysły, jej składniki pozwolą rozluźnić się a jej aromat przeniesie twoje myśli w spokojne miejsce, z dala od natłoku obowiązków i codziennych zadań, gdzie poczujesz się swobodna, zrelaksowana i po prostu szczęśliwa.

Sklepy i stoiska „Czas na Herbatę”

Cena: ok. 9.50 zł – 50 gRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »