Kultura, sztuka » Kultura

Obchody Roku Wojciecha Korfantego w Muzeum Śląskim w Katowicach

Obchody Roku Wojciecha Korfantego w Muzeum Śląskim w Katowicach
Zobacz więcej zdjęć »
Muzeum Śląskie inauguruje obchody roku Wojciecha Korfantego akcją gromadzenia pamiątek po wielkim Ślązaku, w szczególności fotografii, dokumentów pisanych, pamiątek rzeczowych.

Za zgodą właścicieli oryginały lub ich kopie będą pokazane na wystawie poświeconej Wojciechowi Korfantemu w Muzeum Śląskim w Katowicach, która będzie eksponowana od czerwca do sierpnia 2009 roku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Liczymy na żywy odzew nie tylko mieszkańców Śląska. Dzięki pozyskanym pamiątkom wzbogacimy wiedzę o jednej z najciekawszych postaci historycznych naszych czasów, która odegrała tak ważną rolę w dziejach regionu i trwale wpisała się w historię Polski XX wieku.

Kontakt z pracownikami Działu Dokumentacji Mechanicznej i Działu Historii Muzeum: codziennie od 8-15.30 oprócz sobót i niedziel lub w innym terminie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Tel.  (032) 2 595 661-3 w.359 i 386.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »