Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Perfumy CHOPIN – nowa odsłona strony internetowej marki

Perfumy CHOPIN – nowa odsłona strony internetowej marki
Zobacz więcej zdjęć »
Strona internetowa Chopinperfumes.com zyskała nowe oblicze. Nowa odsłona strony związana jest z premierą kolekcji perfum dla kobiet marki Chopin, których ambasadorką jest Natalia Kukulska.

Wody perfumowane Chopin Perfumes dla niej i dla niego to olfaktoryczna interpretacja kompozycji Mistrza, z których każda opowiada własną historię i tworzy wiele różnych warstw emocji.

Kolekcja kobiecych Wód perfumowanych Chopin to trio zapachów, które łączy inspiracja muzami Fryderyka Chopina, a konkretnie: Constance, Marie oraz George Sand. Tworząc kompozycje Chopin Women, staraliśmy się przełożyć na nuty zapachowe emocje, które płyną z muzyki wielkiego kompozytora tworzonej w czasie, gdy jego serce i umysł przepełniała miłość. Fantazyjne i współgrające ze sobą akordy układają się w niezwykłą muzykę, która wybrzmiewa do ostatniej nuty.

Nowa strona Chopinperfumes.com pozwala zanurzyć się na kilka chwil w świat niezwykłych zapachów, dzięki nowoczesnemu designowi zgodnemu z światowymi trendami oraz przyjaznej nawigacji. Zapraszamy na Chopinperfumes.com, by lepiej zgłębić magiczny świat zapachów Chopin.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »