Technologie » Telekomunikacja

SIGNIUS rozwija portfolio produktowe i oferuje darmowy pakiet podpisów elektronicznych

SIGNIUS rozwija portfolio produktowe i oferuje darmowy pakiet podpisów elektronicznych
Zobacz więcej zdjęć »
SIGNIUS rozwija portfolio produktowe i oferuje darmowy pakiet podpisów elektronicznych.

Właściciel platformy SIGNIUS Professional, do zdalnego podpisywania dokumentów oraz weryfikacji tożsamości, rozszerzył swoją ofertę wprowadzając na swojej platformie szeroko dostępną usługę podpisu elektronicznego, wydawanego bez weryfikacji tożsamości. Dodatkowo, zarówno nowi jak i wszyscy obecni użytkownicy platformy otrzymają pakiet 10 bezpłatnych podpisów elektronicznych do wykorzystania w ciągu 30 dni od momentu podpisania pierwszego dokumentu.

- Do tej pory na naszej platformie powszechnie dostępny był podpis zaawansowany i kwalifikowany, co w obu przypadkach wiąże się z obowiązkową weryfikacją tożsamości. Podpis elektroniczny bez weryfikacji tożsamości oferowaliśmy klientom biznesowym integrującym się przez API. Zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie użytkowników indywidualnych i biznesowych, tym rodzajem podpisu. Jest to rozwiązanie dla osób i firm, którym zależy na natychmiastowym podpisywaniu umów i dokumentów ze zweryfikowanym już użytkownikiem lub dla dokumentów niewymagających formy pisemnej. Nie bez znaczenia jest również rosnąca świadomość ekologiczna wśród społeczeństwa, które dostrzega korzyści dla środowiska wynikające z ograniczenia użycia papieru.  Chcemy, aby każdy użytkownik mógł przekonać się o wygodzie i korzyściach elektronicznego podpisywania dokumentów, dlatego oferujemy bezpłatny pakiet podpisów elektronicznych do wykorzystania na naszej platformie SIGNIUS Professional wszystkim użytkownikom - informuje Jack Piekarski, VP Sales i współzałożyciel SIGNIUS.

Podpis elektroniczny jest rozwiązaniem szybkim, w pełni zdalnym i wyjątkowo prostym. Ten rodzaj e-podpisu idealnie sprawdzi się w sytuacjach, gdy użytkownik zewnętrzny ma szybko podpisać wymagane dokumenty, a ich podpisanie nie wiąże się z prawnym wymogiem podpisu odręcznego. Sam podpis elektroniczny wydawany jest na platformie SIGNIUS Professional natychmiast, bez weryfikacji tożsamości.

W ostatnich miesiącach SIGNIUS S.A. nawiązał współpracę z nowymi partnerami biznesowymi oraz podpisał ważne umowy na wdrożenia swojej usługi w firmach i instytucjach.

- Pierwsze półrocze tego roku było dla SIGNIUS bardzo dynamiczne. Położyliśmy szczególny nacisk na rozwój produktu oraz nawiązanie znaczących współprac, które odpowiednio pomogą skalować nasz  biznes. Na podstawie zawartych umów widzimy coraz większe zainteresowanie naszymi usługami w branży prawnej, HR i finansowej, prowadzimy również rozmowy z dużymi spółkami w ramach obsługi większych grup konsumentów - dodaje Jack Piekarski.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InnerValue

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »