Firma » Bankowość

„5% zwrotu na prostych zasadach” od Getin Banku

W ramach promocji „5% zwrotu na prostych zasadach” osoby, które założą konto osobiste przez Internet w Getin Banku otrzymają zwrot 5% wartości płatności kartą lub BLIKIEM. Aby skorzystać z oferty specjalnej należy założyć Konto Proste Zasady w terminie od 19 lutego do 15 kwietnia 2018 r. Klienci, którzy przystąpią do promocji mogą zaoszczędzić nawet do 180 zł.

 

„5% zwrotu na prostych zasadach” to oferta specjalna dla osób, które nie posiadają lub nie posiadały od roku rachunku w Getin Banku. Klienci, którzy otworzą Konto Proste Zasady przez Internet otrzymają zwrot 5% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych z użyciem karty lub BLIKA, do 30 zł miesięcznie. Aby skorzystać z promocji należy otworzyć Konto Proste Zasady za pośrednictwem Bankowości Internetowej, Bankowości Telefonicznej lub strony internetowej oraz wyrazić zgody marketingowe. Oferta specjalna obowiązuje przez kolejne, pełne 6 miesięcy liczone od momentu założenia konta.

 

Konto Proste Zasady to atrakcyjna propozycja dla osób, które chcą mieć kontrolę nad swoimi finansami, szukających konta osobistego opartego na prostych i zrozumiałych warunkach. Wystarczy jedna płatność kartą debetową lub BLIKIEM w ciągu miesiąca, by Klient nie poniósł żadnych opłat za prowadzenie rachunku, kartę debetową, przelewy przez Bankowość Internetową i Mobilną oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

Posiadacze Konta Proste Zasady mają także dostęp do pakietów dodatkowych - Pakietu Niezawodnego, obejmującego usługi assistance medycznego i domowego oraz Pakietu Ochrona Karty. W ramach pierwszego z nich, użytkownicy konta otrzymają pomoc techniczną i medyczną przez pierwsze 6 miesięcy całkowicie bezpłatnie. Dodatkowo ubezpieczenie w ramach Pakietu Ochrona Karty chroni jej posiadacza przed nieuprawnionym użyciem karty, kradzieżą̨ pobranej gotówki, utratą bądź zniszczeniem zakupów dokonanych przy użyciu karty albo utratą rzeczy osobistych. Pakiet obejmuje także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.

 

Kontakt dla mediów

Artur Newecki

Rzecznik prasowy

Tel. +48 693 718 957

E-mail: artur.newecki@gnb.pl

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »