Technologie » Komputery

6 w 1, czyli obudowa Express Cage MB326SP-B Icy Dock

Obudowa Express Cage MB326SP-B marki Icy Dock mieści w sobie do 6 dysków 2,5’’ HDD/SSD SATA/SAS w jednej zatoce 5,25’’. Dodatkowa możliwość wymiany hot-swap oraz system beztackowy sprawiają, że spełni wymagania każdego użytkownika. Express Cage to przede wszystkim funkcjonalność.

6 w 1

ICY DOCK ExpressCage MB326SP-B pozwala zamienić standardową zatokę 5,25" w obudowę, która pomieści do 6 2,5’’ dysków HDD/SSD SATA/SAS. MB326SP-B obsługuje złącze SATA III 6 Gbps i jest wstecznie kompatybilny z SATA II i SATA I. Łączy stabilność znaną z układów tackowych z wygodą systemów beztackowych, czyni to z niego idealną obudowę dla wymagających użytkowników. ExpressTray upraszcza proces instalacji dysku, wystarczy włożyć dysk HDD lub SSD do tacki, a następnie włożyć ją do ExpressCage. System zatrzaskowy został specjalnie wzmocniony, aby sprostał długotrwałemu użytkowaniu.

Praktyczne funkcje

Zainstalowanie dysków w uchwytach jest bardzo proste i nie wymaga użycia narzędzi, dodatkowo miejsca na opcjonalne śrubki zamontowane w podstawie pozwalają zwiększyć stabilność i ochronę dysków. Dwa 40-milimetrowe wentylatory umieszczone z tyłu zapewniają dobrą wentylację i chłodzenie. Prędkość wentylatorów może być ustawiona dzięki przełącznikowi, który można ustawić w pozycji HIGH, LOW lub AUTO, aby urządzenie samo dostosowało odpowiednie obroty. Każda zatoka ma swój wskaźnik LED, który informuje o jakiejkolwiek aktywności dysku twardego. Dodatkowo aktywna funkcja kontroli zasilania pozwala zmniejszyć zużycie prądu poprzez odłączenie z dopływu prądu, dopóki dysk nie jest wpięty do zatoki.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Martyna B.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »