Gospodarka » Chemia

AIB na targach BAU 2017

AIB na targach BAU 2017
Zobacz więcej zdjęć »
Już niebawem, w dniach 16-21 stycznia 2017 roku odbędzie się kolejna odsłona Światowych Targów Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych BAU w Monachium. Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje firma AIB – polski producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych.

Targi BAU w stolicy Bawarii – Monachium – to impreza o międzynarodowym charakterze,  z wypracowaną renomą. Wydarzenie stanowi platformę wymiany wzajemnych doświadczeń i jest źródłem inspiracji dla wszystkich zaangażowanych w proces planowania oraz realizacji inwestycji budowlanych – producentów, architektów, projektantów, inżynierów, a także inwestorów. Uczestnictwo w targach pozwala przedsiębiorstwom na przedstawienie oferty produktowej i nawiązanie, często bezcennych kontaktów biznesowych.

Wśród wystawców BAU 2017 już po raz kolejny obecna będzie firma AIB, która zaprezentuje wyroby na bazie butylu oraz taśmy Integra System. Wytwarzanie butylu i jego konfekcjonowanie to, obok bogatej oferty uszczelek, specjalność AIB. Przedsiębiorstwo produkuje butyl w postaci wstęg, sznurów, beczek i laminatów butylowych, które oferowane są w kilku wariantach materiałowych. Taśmy Integra System są natomiast nowoczesnym i uniwersalnym rozwiązaniem pozwalającym zamontować stolarkę okienną i drzwiową w sposób zapewniający jej szczelność przez wiele lat. – Rynek niemiecki jest dla nas bardzo ważny, mamy tam wielu kontrahentów, jednak stale rozwijamy współpracę również z partnerami z innych krajów – udział w targach BAU jest ku temu znakomitą okazją. Stawiamy nie tylko na najwyższą  jakość produktów, lecz także na partnerskie relacje z odbiorcami i spełnianie ich indywidualnych oczekiwań – mówi Maciej Ślączka, Prezes i jeden z założycieli AIB.

Z ofertą AIB można będzie zapoznać się na stoisku A6/410. Dla odwiedzających przygotowano specjalne stoisko, na którym serwowane będą soft drinki w firmowych kolorach: czarnym i czerwonym. Produkty marki AIB będzie można obejrzeć również w animacjach wyświetlonych na telebimie.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen Public Relations
http://redpen.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »