Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Akademia Leona Koźmińskiego przedłuża rekrutację na studia podyplomowe

Akademia Leona Koźmińskiego przedłuża rekrutację na studia podyplomowe
Zobacz więcej zdjęć »
Do końca września, a w przypadku nowego kierunku „Biznes chiński – jak działać skutecznie w czasach jedwabnego szlaku” do końca października można składać aplikacje na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego.

Akademia Leona Koźmińskiego to jedna z najlepszych polskich uczelni, która posiada szeroką ofertę studiów podyplomowych. Z zajęć prowadzonych na ALK korzystają najlepsi menedżerowie, którzy dążą do poszerzenia swojej wiedzy oraz chcą zgłębić zagadnienia pomagające w rozwoju osobistym.

 

W ofercie uczelni jest ponad 100 kierunków studiów podyplomowych, które zostały opracowane w oparciu o zapotrzebowanie rynku pracy. W tym roku w portfolio ALK pojawiło się aż 11 nowych kierunków, w tym „Biznes chiński – jak działać skutecznie w czasach jedwabnego szlaku”, który jest skierowany do osób prowadzących interesy z partnerami azjatyckimi oraz „Cyberbezpieczeństwo – normy, standardy i dobre praktyki”, stanowiące wyjście naprzeciw problemom związanym z ochroną i bezpieczeństwem danych.

- Przygotowując programy studiów podyplomowych, braliśmy pod uwagę potrzeby rynku. Wykładają u nas praktycy, którzy wiedzą, jakie wyzwania stoją dzisiaj zarówno przed pracodawcami, jak i menedżerami, dlatego wszystkie programy studiów staraliśmy się dobrać tak, aby jak najlepiej przygotować menedżerów na problemy dzisiejszej gospodarki. Jednym z kierunków, na który warto zwrócić uwagę, jest „Strategiczne zarządzanie kategorią produktową”, skierowany między innymi do osób zarządzających kategorią lub grupą produktową w sieciach handlu detalicznego – mówi Monika Żochowska, doradca edukacyjny w Akademii Leona Koźmińskiego.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną szkołą biznesu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej według rankingu „Financial Times”.

Więcej informacji na temat kierunków studiów podyplomowych oraz rekrutacji dostępne są na stronie: http://www.kozminski.edu.pl/pl/aktualnosci/aktualnosc/rekrutacja-na-wybrane-kierunki-studiow-podyplomowych-trwa-do-30-wrzesnia-2017/

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen

Komentarze (1)

  • avatar
    ~oewsb 2017-09-25 18:38:56

    Witam! Rekrutacja na studia podyplomowe (w kilku lokalizacjach, m.in. Wrocław, Poznań, Gdańsk czy Szczecin) nadal trwa w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Listę dostępnych kierunków mozna znaleźć na stronie http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że zapisując się na studia do 16 października można zaoszczędzić minimum 550 zł (w zależności od wybranego oddziału uczelni): 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 250 zł dzięki zniżce w opłacie wpisowej (150 zł zamiast 400zł). Zapraszam do Nas!

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
4Dreamers w Nowym Sączu
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »