Firma » Reklama

Akcja Winiary w salonikach Kolportera

Akcja Winiary w salonikach Kolportera
Zobacz więcej zdjęć »
W salonikach i salonach prasowych Kolportera trwa program konsumencki Winiary – „Odbierz deskę, zbierz wielkanocną kolekcję!”.

Do 30 kwietnia br. w 350 salonikach  Kolportera można odbierać deski do krojenia sygnowane logo Winiary. Warunkiem otrzymania deski jest okazanie dowodu zakupu (z dowolnego sklepu) produktów marki Winiary na kwotę minimum 10 złotych. Wielkanocna kolekcja desek Winiary składa się z trzech produktów, każdy o innym wzorze. A wśród nich znajdują się deski z napisami: „Łam przepisy”, „Daj po garach” lub „Przypraw o zachwyt”.

– Akcja „Odbierz deskę, zbierz wielkanocną kolekcję!” jest jednym z przykładów redempcji, czyli systemowego wydawania nagród,  organizowanego w naszej sieci. Od ponad 20 lat oferujemy taką usługę i kompleksowo zajmujemy się jej przeprowadzeniem. W sumie na koncie mamy już ponad 150 akcji, a ilość wydanych w naszych salonikach nagród to ponad 7,3 miliona. Cieszy nas fakt, że coraz więcej firm dostrzega naszą sieć jako kanał dystrybucji nagród w różnych programach konsumenckich – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński z wizytą w Empik Bonarka, 23.06, godz. 16:00
prezent dla Taty - warsztaty
Za 1 dzień:
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 4 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »