Społeczeństwo » Polityka

Atlantic Council oraz PISM zapowiadają nowe Global Forum w Warszawie

Atlantic Council wraz z Polskim Instytutem Spraw Międzynarodowych (PISM) ogłosiły, że tegoroczne Global Forum odbędzie się w Warszawie w dniach 6-7 lipca.

W związku z wizytą Donalda Trumpa w Polsce oraz przeniesieniem szczytu Inicjatywy Trójmorza do Warszawy, tegoroczne Wrocław Global Forum nie odbędzie się w planowanym terminie 6-7 lipca.
Zamiast tego wydarzenia Atlantic Council i PISM wspólnie zorganizują Global Forum w Warszawie. Będzie miało ono miejsce równolegle z  wizytą prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa  
w stolicy Polski oraz szczytem Inicjatywy Trójmorza, którego gospodarzami będą Andrzej Duda
i prezydent Chorwacji Kolinda Grabar-Kitarović. Tegoroczne Forum, którego motyw przewodni to  Od Morza Czarnego do Bałtyku i Adriatyku: silniejszy region dla silniejszej Europy, pozwoli przybliżyć szerszej publiczności tematy omawiane podczas obu spotkań międzyrządowych.

Więcej informacji na temat programu wydarzenia zostanie zaprezentowanych w najbliższych dniach.  Dziennikarze zainteresowani akredytacją na Global Forum w Warszawie są proszeni o wysłanie zgłoszeń na adres: t.sikorski@unitedpr.pl.

Kontakt dla mediów:

Tomasz Sikorski,  t.sikorski@unitedpr.pl, +48 882 177 117

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AC
http://atlanticcouncil.org

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »