Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Atrakcyjne zniżki i wyjątkowe promocje na „Black Price Day” w Galerii Krakowskiej

Atrakcyjne zniżki i wyjątkowe promocje na  „Black Price Day” w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Wyjątkowe promocje na zakupy w Galerii Krakowskiej. Jak mawiała Marilyn Monroe: ,,Pieniądze szczęścia nie dają… dopiero zakupy!”. Już w najbliższy piątek (24 listopada) wszyscy, którzy odwiedzą Galerię Krakowską będą się mogli o tym przekonać.

Podczas ,,Black Price Day” miłośnicy zakupowego szaleństwa będą cieszyć się specjalnymi promocjami i atrakcyjnymi obniżkami. Inspirując się popularną
w Stanach Zjednoczonych akcją „Black Friday” ponad 100 sklepów przyłączyło się do akcji i przygotowało dla klientów zniżki na cały asortyment lub wybrane produkty.

„Black Price Day” w Galerii Krakowskiej to idealna okazja na kupienie świątecznych prezentów, skompletowanie nowych stylizacji czy zapoznanie się z najnowszymi trendami. Rabaty z tej okazji będą sięgać nawet do 70%. Oprócz entuzjastów mody, coś dla siebie znajdą także poszukiwacze okazji w księgarniach, drogeriach, sklepach AGD, w sklepach jubilerskich czy salonach z wyposażeniem wnętrz. W akcji biorą udział takie salony, jak m.in. Aldo, Apart, Bayla, C&A, Converse (rabat do 50% na wybrane produkty), Dalia, Deichmann, Duka, Ecco, Etam, Lee Cooper (40%), Mensa Home (do 50%), Olsen, Original Marines, Pandora, Próchnik (70% na wszystko), Saturn, Ryłko, Strefa Fryzur, Swiss, Wólczanka, Yves Rocher (50% na trzy produkty). W najbliższy piątek (24 listopada) w godz. 09.00 – 22.00 na wszystkich gości Galerii w ponad 100 sklepach czekać będą atrakcyjne rabaty i zniżki.

Dzięki „Black Price Day” w Galerii Krakowskiej przedświąteczne zakupy z pewnością będą przyjemnym doświadczeniem. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy atrakcyjne promocje. Zapraszamy do  skorzystania z niesamowitych zniżek i rabatów – zachęca Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii Krakowskiej Akcja ,,Black Price Day” odbędzie się w najbliższy piątek (24 listopada 2017 r.) w Galerii Krakowskiej. Promocje będą obowiązywać w godzinach otwarcia Galerii tzn. 09.00 – 22.00. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »