Firma » Biznes

BLACHY PRUSZYŃSKI Budowlaną Firmą Roku 2016.

Podczas uroczystej Gali Builder Awards 2016 firma Blachy Pruszyński - największy producent stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych, otrzymała zaszczytny tytuł Budowlanej Firmy Roku 2016. Laureatem w kategorii Osobowość Branży został Krzysztof Pruszyński – Prezes Firmy.

BLACHY PRUSZYŃSKI Budowlaną Firmą Roku 2016.

 

 

Podczas uroczystej Gali Builder Awards 2016 firma Blachy Pruszyński - największy producent stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych, otrzymała zaszczytny tytuł Budowlanej Firmy Roku 2016. Laureatem w kategorii Osobowość Branży został Krzysztof Pruszyński  – Prezes zarządu i założyciel firmy Blachy Pruszyński

 

Podczas uroczystej gali, zorganizowanej przez miesięcznik Builder, która odbyła się 26 stycznia 2017r.  zostały nagrodzone najlepsze firmy wykonawcze, dostawcze oraz ich przedstawiciele. Redakcja i Rada Programowa doceniła firmy, które wyróżniają się na rynku dobrymi wynikami, innowacyjnością proponowanych rozwiązań, skutecznym zarządzaniem, oraz rzetelnością i stabilnością. Wśród nich nie zabrakło, podobnie jak w ubiegłym roku, firmy Blachy Pruszyński. Przedsiębiorstwo należy do grona firm rodzinnych, działa na Polskim rynku od ponad 30 lat i nadal dynamicznie się rozwija. Rok 2016 przyniósł kolejną inwestycję w postaci hali z najnowocześniejszą w Europie linią do produkcji płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym PIR.

 

Krzysztof Pruszyński Prezes Zarządu, założyciel firmy Blachy Pruszyński, twórca Grupy Pruszyński skupiającej ponad 20 spółek w kraju i zagranicą otrzymał prestiżowy tytuł Osobowość Branży. Kapituła konkursowa doceniła jego efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału, jak również przedsiębiorczość i intuicję biznesową. Na czele przedsiębiorstwa stoi już prawie 32 lata, a do swoich największych sukcesów zaliczyć może systematyczny wzrost sprzedaży i sukcesywne powiększanie przewagi nad konkurencją. W 2016 roku kierowana przez niego firma kontrolowała 40% rynku w budownictwie przemysłowym i 25% w budownictwie indywidualnym.

Tegoroczna gala  odbyła się już po raz czternasty i była okazją do wręczenia nagród najlepszym – zdaniem miesięcznika Builder – firmom budowlanym. Uroczysta gala odbyła się w Warszawie. Uczestniczyli w niej reprezentanci branży budowlanej, przedstawiciele biznesu oraz dziennikarze. 

 

 

 

 

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pruszyński sp z o.o.
http://pruszynski.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Wojtek Drewniak (HBC) w Empik Kazimierz, Kraków, ul. Podgórska 34, godz. 18:00
Za 1 dzień:
Agnieszka Krawczyk - spotkanie autorskie w empik Bonarka, Kraków, 27.04, godz. 18:30
Wróźbita Maciej z wizytą w empiku Bonarka, Kraków, 26.04, godz.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »