Firma » Reklama
"Braas Band" robi dachówkę
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
To pierwsza tego typu kampania na polskim rynku. Osią kampanii jest pomysł zachęcenia Polaków do kupowania dachówki Braas przez popularyzację idei świętowania faktu ukończenia budowy dachu. Kolorowy, dynamiczny spot reklamowy utrzymany jest w konwencji teledysku i przedstawia zespół „Braas Band" w trasie koncertowej. Oparta na tym pomyśle reklama będzie pojawiać się również w prasie o tematyce budowlanej oraz na stronach internetowych.
„Braas Band" zostanie wykorzystany w trakcie 12 wakacyjnych eventów na terenie całej Polski w trakcie, których zespół da koncert. Każdemu z tych wydarzeń towarzyszyć będzie także darmowy poczęstunek oraz inne atrakcje m.in. konkursy i zabawy. O wydarzeniu w każdej z miejscowości informować będą plakaty oraz ulotki rozdawane przez hostów. Wsparciem dla kampanii będą materiały, które pojawią się w wybranych 100 punktach sprzedaży.
- Celem tej pionierskiej kampanii jest namówienie prywatnych inwestorów do świętowania „dachówki", momentu zakończenia prac dekarskich. Do tej pory mieliśmy „wiechę" i „parapetówkę", a od dzisiaj świętujemy najważniejszy moment w trakcie budowania domu - moment, w którym budowa staje się domem - mówi Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier, właściciela marki Braas. - W trakcie eventów będzie można nie tylko dobrze się pobawić, ale także sporo się dowiedzieć na temat dachu i dachówek. Mam nadzieję, że realizowana przez nas kampania da początek nowemu zwyczajowi i mocno wyróżni markę Braas.
Reklama telewizyjna pojawi się głównie w Polsacie i TVN oraz na kanałach tematycznych m.in. pakietu At media. Kreację kampanii przygotowała agencja Tequila, za działania public relations odpowiada agencja Pegasus PR, a za kampanię reklamową w Internecie odpowiada CorMedia.

Wielkie otwarcie w G City Wars Sawa Junior!
Piotr Horbal obejmuje funkcję Chief Sales Officer w Sklepy Komfort
Flagowe możliwości w nowej, niższej cenie. Dreame X60 Ultra w ofercie promocyjnej.
Spada apetyt MŚP na AI. Dwa razy mniej firm planuje zwiększać inwestycje niż w ubiegłym roku
FORT 100 - smukły pancerny smartfon dla aktywnych
Komentarze (0)