Technologie » Internet

Capgemini Polska uruchamia platformę społecznościową z okazji 50 urodzin grupy Capgemini

Grupa Capgemini, w skład której wchodzi Capgemini Polska Sp. z o.o., obchodzi w tym roku 50-lecie działalności. W Polsce firma działa od ponad 20 lat, a jubileusz postanowiła obchodzić w nietypowy sposób — udostępniając swoim pracownikom, klientom, dostawcom i partnerom platformę społecznościową.

Platforma społecznościowa BirthdayCapsule.pl umożliwia podzielenie się zdjęciami i filmami, ale też nawiązanie lub odnowienie towarzyskich kontaktów z osobami poznanymi w Capgemini. Może to zrobić każdy, kto współpracował z firmą na przestrzeni całego okresu jej obecności w Polsce:

Capgemini działa na polskim rynku od 21 lat, początkowo oferując usługi konsultingowe. Przejęcie  praktyki konsultingowej Ernst&Young w 2000 roku wzmocniło nasz zespół o doświadczenie zbierane na polskim rynku od 1990 roku. Jest za nami zatem naprawdę długa historia współpracy z polskimi klientami i partnerami. Dziś, wspominając początek działalności, nie sposób pominąć ludzi, którzy tworzyli tę historię. Mam nadzieję, że informacja o naszej urodzinowej kapsule dotrze do koleżanek i kolegów, którzy dziś  pracują w innych firmach, i  podzielą się swoimi wspomnieniami z czasów gdy pracowali Gemini Consulting, Capgemini Ernst & Young i od 2004 roku w Capgemini. Liczę także na wspomnienia naszych klientów i partnerów. To będzie dla nas najlepszy prezent urodzinowy – Marek Woźny, Vice President, Dyrektor Zarządzający, Capgemini Polska Application Services.

Platforma BirthdayCapsule.pl to wielki album zdjęć i wspomnień ludzi, którzy tworzą historię Capgemini w Polsce. Przeglądać mogą je wszyscy  (materiały tam umieszczone są weryfikowane i chronione prawem autorskim). Natomiast żeby stać się aktywnym użytkownikiem i dodawać własne wspomnienia, wystarczy się zarejestrować. Jest to inicjatywa, która angażuje całą społeczność związaną z organizacją. Dodatkowo sprzyja temu funkcjonalność nawiązywania i odnawiania kontaktów na tej platformie. 

O firmie Capgemini:

Grupa Capgemini, która obchodzi w roku 2017 swoje 50. lecie zatrudnia ponad 190 tysięcy osób w ponad 40 krajach. Globalny lider w dostarczaniu usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych odnotował w 2016 roku globalny przychód w wysokości 12,5 mld euro. Wspólnie z klientami, Capgemini tworzy i dostarcza rozwiązania biznesowe, technologiczne i cyfrowe, które pasują do ich potrzeb i umożliwiają im osiąganie innowacyjności oraz konkurencyjności. Głęboko wielokulturowa organizacja opracowała własny sposób pracy, the Collaborative Business ExperienceTM oraz własny globalny model dostarczania usług  - Rightshore®.

Więcej informacji:  www.capgemini.com

Rightshore® jest znakiem towarowym należącym do Capgemini 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Piękno sportów tradycyjnych
Za 9 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »