Technologie » Internet

Czy firma potrzebuje strony internetowej?

Internet rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. My, użytkownicy zaczynamy szukać usług najpierw w Internecie. Mogłoby się wydawać, że jeśli czegoś nie ma w Internecie to to nie istnieje, ale czy na pewno?

W wielu miastach nadal są firmy z tradycją, które istnieją ponad kilkanaście lat, a nadal nie mają strony internetowej. Właścicielom często wydaje się, że tego nie potrzebują, bo bardzo często sami rzadko korzystają z usług tej cudownej sieci.

Należy takie osoby jak najszybciej wyprowadzić z błędu i uświadomić, że dzięki stronie www firma jest w stanie zwiększyć swoje obroty i zachęcić klientów do korzystania z ich usług.

Profesjonalna strona internetowa to koszt ok. 1500 - 4000zł (mówimy oczywiście o firmowej stronie). Jest to jednorazowy wydatek, który może przynieść nam więcej korzyści niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

 

Jak to działa?

Wystarczy zobaczyć ile osób w kafejkach, sklepach używa internetu. Co 2 osoba prawdopodobnie wlaście czegoś szuka. Nasze rozumowanie zmieniło się diamentralnie od ostatnich lat - teraz zaczynamy szukac informacji najpierw w Internecie.

 

Komu zlecić stronę www?

Firm które tworzą strony jest mnóstwo. Wystarczy użyć wujka google

Oczywiście należy sprawdzić przedtem opinie, czy dana firma jest rzetelna. Moją prywatną stronę tworzyła firma 2make.pl która również znalezłem za pomocą Internetu.

 

Dodatkowe koszta

Opróćz wspomnianych już kosztów, należy doliczyć również wykupienie (i odnawianie co roku) domeny i hostingu. Jest to naszczęście koszt ok. 100zł rocznie. 

 

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ridd

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 2 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »