Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Czy wróżka prawdę Ci powie?

Wróżenie z fusów po kawie, czytanie z linii dłoni, dodatkowo magia tarota i szklana kula. Jasnowidze mają w zanadrzu niezliczone sposoby, dzięki którym potrafią wywróżyć niemalże wszystko, czego potrzeba nam do szczęścia, a także znaleźć rozwiązanie dowolnego problemu.

Dziś jesteśmy w stanie skierować swoje kroki do najbliższej wróżki czy zadecydować się na przepowiednie online. Tak czy siak, spodziewamy się zawsze tego samego – marzymy o tym, by dowiedzieć się, jakie czekają nas niespodzianki. Pytamy przede wszystkim o kontakty towarzyskie, pieniądze, stan zdrowia, życie na każdym jego polu. I liczymy, że dowiemy się prawdy. Jak będzie naprawdę – to się dopiero okaże.

Czary intrygowały ludzi od dawien dawna. Także ci, którzy nie ufają wróżbom, miewają chęć poznać odpowiedzi na pewne pytania dotyczące ich przyszłości. Istnieje niestety mnóstwo wątpliwości dotyczących działań wróżbitów. Z drugiej strony, czy mamy pewność, że wolimy już wiedzieć, w którym momencie umrzemy, zachorujemy, czy może kto jest nam przeznaczony? Owa mądrość prawdopodobnie będzie dla nas dość ciężka, ponieważ możemy za wszelką cenę próbować zmieniać przebieg zdarzeń – zaś jak już niejednokrotnie się przekonaliśmy, niełatwo wpłynąć na przyszłość, jaka jest nam przeznaczona.

Najlepsze rozwiązanie może stanowić zachowanie zdrowego dystansu. Podejście do tematu bez zbytniej wiary w coś, co przepowiada nieznany nam człowiek.  Według wszelkiego prawdopodobieństwa istnieją osoby, które w przeciwieństwie do przeciętnych ludzi posiadają nadprzyrodzone zdolności i bazują na nich w swoim nietypowym zawodzie. Więcej jest jednak spryciarzy działających wyłącznie znajomością naszych pragnień, psychologią czy serią sztuczek. Spojrzeć na wróżbę z przymrużeniem oka, w formie jednorazowej atrakcji? Wróżba z kart klasycznych, dlaczego by nie! Poza specjalnymi okazjami, warto jednak zachować zdrowy rozsądek.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dabali777

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »