Kultura, sztuka » Kultura

Dekoruj do Woli w halloweenowym stylu

Dekoruj do Woli w halloweenowym stylu
Zobacz więcej zdjęć »
Halloween to coraz popularniejsze święto w Polsce. Obchodzimy je zarówno w klubach, jak i w domowym zaciszu. Jak się przygotować? Oprócz strasznego przebrania i makijażu warto odpowiednio zaaranżować mieszkanie, a nawet stół.

Dekoracyjne inspiracje znaleźć będzie można w Wola Parku. Centrum Handlowe zaprasza na warsztaty i pokazy, które odbędą się w dniach 26-29 października.

 

Z roku na rok "święto duchów" staje się w Polsce coraz popularniejsze. Coraz chętniej z tej okazji zakładamy specjalne stroje, robimy przerażający makijaż czy drążymy dynie. Po prostu fajnie się bawimy. Jak przygotować się na 31 października? Oprócz zakupu przebrania i niezbędnych kosmetyków, w Wola Parku będzie można podejrzeć pracę profesjonalnych dekoratorów, którzy poinstruują, jak udekorować stół w stylu Halloween.

 

Warsztaty odbędą się w czwartek i piątek o godzinie 11:00 i 13:00. Każde spotkanie trwać będzie 1,5 godziny. Uczestnicy nauczą się wtedy nie tylko przystrajać stół, ale także tworzyć kompozycje z dyni i oryginalnie składać serwetki. To wszystko po to, by wprowadzić do domu wyjątkowy nastrój.

W tych dniach, w godzinach 11:00-15:00 swój czas będą miały też dzieci. Na warsztatach ozdobią ceramikę strasznymi malunkami, która także stanie się ciekawym rekwizytem na halloweenową imprezę.

 

To jednak nie koniec atrakcji. W weekend (28-29 października) co godzinę między 12:00 a 18:00 profesjonalny dekorator będzie przygotowywał halloweenowy stół na oczach odwiedzających Wola Park i opowiadał krok po kroku co robić, by wyszedł tak samo atrakcyjny. W pobliżu będą stały też cztery już uszykowane stoły, na których dodatkowo znaleźć będzie można masę inspiracji.

 

W sobotę i niedzielę dzieci poznają prawdziwe czarownice. Najmłodsi będą mieli okazję pod okiem animatorów zrobić dyniowe lampiony i otrzymają upiorne balony. Czarownice pomalują im także buzie.

 

Wydarzenie „Dekoruj do Woli” odbędzie się na I piętrze przy sklepie TK MAXX.
Na warsztaty z dekoratorem obowiązują zapisy. Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową:
www.wolapark.pl

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 1 dzień:
Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński z wizytą w Empik Bonarka, 23.06, godz. 16:00
prezent dla Taty - warsztaty
Za 2 dni:
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 5 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »