Technologie » Komputery

Diagnostyka zwiększa bezpieczeństwo baz danych dzięki usługom tworzenia kopii zapasowych w Chmurze O

Ze względu na rozwój opieki zdrowotnej ukierunkowanej na pacjenta oraz coraz większe możliwości pacjentów, na całym świecie w systemach opieki zdrowotnej ma obecnie miejsce ogromny postęp medyczny i technologiczny.

Dzieje się tak również w Polsce, a przykładem może być firma Diagnostyka Sp. z o.o., która wdrożyła rozwiązanie Oracle Database Backup for Disaster Recovery do tworzenia kopii zapasowych baz danych na potrzeby odtwarzania po awarii.

Diagnostyka jest klientem Oracle od maja 2006 r. Przez ten czas korzystała z wielu usług Oracle — od baz danych klasy Standard & Enterprise oraz Business Intelligence Standard Edition, do narzędzi Real Application Clusters, Partitioning, Diagnostic Pack i Tuning Pack. W maju 2015 r. firma zaczęła używać chmurowych usług tworzenia kopii zapasowych Oracle Database Backup Cloud Services. Za pomocą Oracle Database Backup wykonuje kopie zapasowe prawie 70 baz danych Oracle zlokalizowanych w wielu miejscach w całej Polsce.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/it_solutions/diagnostyka_zwieksza_bezpieczenstwo_baz_danych_dzieki_uslugom_tworzenia_kopii_zapasowych_w_chmurze_oracle.html

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »