Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Dlaczego ludzie chodzą do wróżek?

Mimo awansu technologii oraz dużej racjonalizacji rzeczywistości niektórzy nadal korzystają z usług wróżbitek. Dlaczego tak się dzieje?

Dzięki internetowi łatwo znaleźć wróżbitkę, niezwykle popularna jest jeszcze tzw. wróżka online, czyli dawanie sugestii oraz przepowiadanie przyszłości poprzez sieć. Nowoczesna czarodziejka to właściwie doradca życiowy, który to ma ponad wszystko doradzić. Jest osobą niestronniczą, która nie zna nas ani naszych doświadczeń. Można zatem czekać na obiektywną ocenę sytuacji, jakiej niezwykle często klient nie umie samodzielnie zrealizować. Dziś czarodziejka dla bardzo wielu jest wzorem, który nie tylko zapowiada kształt naszej przyszłości, lecz również przedstawia jakich wyborów nie podejmować, jakie pomysły odstawić na inny czas naszego istnienia, z jakim partnerem będziemy szczęśliwsi czy chociażby w jakim miejscu postawić dom.
Jedni szukają u wieszczki instrukcji, kolejni zapomnienia, jeszcze inni przybywają głównie z ciekawości, a także żeby po prostu z kimś porozmawiać. Tacy, którzy mają trudne dylematy, często odwiedzają wróżbitów prognozując, iż odnajdą pełne zrozumienie, kompetentną poradę i jasne instrukcje. Dzisiejsza wróżka powinna być dobrym terapeutą, psychologiem a ponad to jeszcze audytorem w jednej osobie. Znaczna grupa osób czerpiących z porad wróżbitek to ludzi, którzy popadli w uzależnienie od wróżb. Kompetentna oraz uczciwa wróżka nie zaszkodzi, ale w każdym przypadku może coś ułatwić. Jednakże powinno się wyselekcjonować profesjonalną chiromantkę.
W naszym kraju profesja ta staje się z roku na rok popularniejsza. Słysząc określenie chiromantka, widzimy nie tylko starą damę tkwiącą w magicznie wyglądającym pokoju, w sąsiedztwie szklanej kuli. Z usług wróżbitek i jasnowidzów możemy obecnie skorzystać także w świecie wirtualnym czy przesyłając sms’a w trakcie programu telewizyjnego. Każdy z nas może wyselekcjonować dla siebie najatrakcyjniejszą formę połączenia z wróżką. Korzystajmy więc z usług specjalistów z niwy ezoteryki. Jednakowoż pamiętajmy, że absolutnie żadna chiromantka nie wyjaśni za nas naszych problemów, ani nie wyręczy nas w podejmowaniu decyzji. Wróżka może jedynie wyznaczyć najlepszą dla nas opcję, ale samodzielnie decydujemy, w którą stronę pójść, a nie wieszczka, a już na pewno nie karty.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dabali777

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »