Firma » Biznes

Dyrektor Generalny Blue City laureatem nagrody EuropaProperty CEE Retail Award

Dyrektor Generalny Blue City laureatem nagrody EuropaProperty CEE Retail Award
Zobacz więcej zdjęć »
Yoram Reshef, Dyrektor Generalny Blue City, został po raz kolejny uhonorowany tytułem najlepszego dyrektora centrum handlowego podczas uroczystej, dziewiątej gali konkursu EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards.

Yoram Reshef jest związany z polskim rynkiem nieruchomości od 1995 roku i od wielu lat uznaje się go za jednego z najwybitniejszych w naszym kraju specjalistów w dziedzinie rozwoju centrów handlowych. Od kilkunastu lat zarządza Blue City, unikalnym w skali kraju obiektem czwartej generacji, łączącym pod jednym dachem funkcję handlową i biurową. Statuetkę i prestiżowe wyróżnienie otrzymał już po raz drugi.

 

Jestem bardzo dumny z tego ważnego wyróżnienia. – mówi laureat – Chciałbym przede wszystkim podziękować Prezesowi Zarządu, Amnonowi Shibolethowi oraz całemu zespołowi pracowników Blue City, bez których osiągnięcie sukcesu Centrum nie byłoby możliwe. Szczególne podziękowania należą się także Jury oraz mojej córce Shiri, która reprezentowała mnie podczas tego szczególnego wydarzenia.

 

Zarządzane przez Yorama Reshef Blue City od 13 lat ma silną pozycję rynkową oraz duży potencjał wzrostu – dysponuje miejscem, środkami i pomysłami na dalszą rozbudowę, zgodnie z panującymi trendami i zmieniającymi się potrzebami Klientów. Tytuł najlepszego dyrektora centrum handlowego to ogromne wyróżnienie dla mnie zwłaszcza, że rynek retail jest wymagającym miejscem. Duża konkurencja oraz nasycenie obiektami handlowymi wymusza na zarządcach liczne działania w dążeniu do bycia unikatowym. – podkreśla Dyrektor Generalny Centrum Handlowego Blue City.   

Nagroda EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards należy do najważniejszych wyróżnień w branży nieruchomości handlowych na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Przyznawana jest za innowacyjność, wkład w rozwój rynku nieruchomości handlowych oraz sukces komercyjny wprowadzonych innowacji.

 

Zapraszamy na www.bluecity.pl

Facebook.com:www.facebook.com/CHBlueCity

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.sobczak@wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »