Firma » Finanse

ELAVON LAUREATEM NAGRODY EUROPEAN LEADERSHIP AWARDS

ELAVON LAUREATEM NAGRODY EUROPEAN LEADERSHIP AWARDS
Zobacz więcej zdjęć »
Elavon, należący do U.S. Bancorp, wiodący dostawca rozwiązań płatniczych, otrzymał nagrodę European Leadership Awards w kategorii Top Industry Leader.

Firma została uhonorowana za wybitne osiągnięcia, które zapewniają jej czołowe miejsce wśród reprezentantów branży płatności bezgotówkowych na rynku krajowym.

Statuetki w sześciu kategoriach zostały rozdane podczas uroczystej Gali wieńczącej pierwszy dzień V edycji European Executive Forum. Jury konkursu European Leadership Awards nagrodziło najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wdrażają najwyższe standardy przywództwa, wyróżniają się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzegają zasad etyki prowadzenia biznesu oraz odznaczają się szczególną dbałością o dobro społeczeństwa. Statuetka w kategorii Top Industry Leader dla firmy Elavon to nagroda za bogate portfolio najbardziej innowacyjnych produktów na rynku.

- Tytuł lidera branży płatności bezgotówkowych jest dla nas dużym wyróżnieniem, tym bardziej że otrzymujemy tę nagrodę już drugi raz z rzędu. Rynek płatności bezgotówkowych charakteryzuje się dużą dynamiką, a Elavon stale inwestując w rozwój oferty jest jednym z kreatorów przemian. Cieszymy się, że nasze starania znajdują uznanie nie tylko naszych klientów, ale również przedstawicieli branży i świata biznesu - komentuje Rafał Gołębiewski Dyrektor Generalny Elavon Polska.

Elavon dostarcza kompleksowe rozwiązania przetwarzania płatności dla ponad 1 mln klientów. Na polskim rynku samodzielnie lub we współpracy z partnerami wdrożył nowatorskie produkty dopasowane do potrzeb konkretnych branż takie jak mobilne, zintegrowane rozwiązanie płatnicze dla gastronomii, nowoczesny i intuicyjny system poboru opłat za przejazdy komunikacją miejską Open Payment System czy unikalne wdrożenia z zakresu e-commerce. Wprowadzane usługi to często projekty nowatorskie w skali nie tylko kraju, ale także Europy.

Firma posiada centrum operacyjne w Polsce. Jest największym pracodawcą w obszarze acquiringu w Europie Środkowo-Wschodniej, a w warszawskiej placówce zatrudnia około 700 osób. Elavon konsekwentnie umacnia swoją rynkową pozycję W 2016 roku obroty firmy wzrosły o 22,27%, a liczba transakcji o 30,1% w stosunku do 2015 r.

W marcu br. Elavon uzyskał również branżową nagrodę eDukata 2017 w kategorii firma roku świata bezgotówkowego. Statuetki dla czołowych firm i ekspertów z rynku płatności bezgotówkowych przyznawane są przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, zajmującą się propagowaniem nowoczesnych form płatności.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »