Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Eleganckie wesele tylko z muzyką na żywo

Eleganckie wesele tylko z muzyką na żywo
Zobacz więcej zdjęć »
Wesela są różne. Jedna ą chwalone przez większość gości, inne wypadają gorzej z różnych względów. Organizując wesele warto sięgnąć po kilka rozwiązań, które nadadzą mu pierwszej klasy i jakości.

Wysokiej jakości oprawa muzyczna to podstawa

Wesele organizuje się po to, aby tańczyć. Skoro taniec i zabawa - to i muzyka musi stać na dobrym poziomie. Najczęściej wybiera się do obsługi muzycznej DJa lub zespół muzyczny. To drugie rozwiązanie jest bardziej eleganckim pomysłem i na pewno bezpieczniejszym. Dlaczego? Ponieważ przy muzyce granej przez pełny zespół bawią się świetnie zarówno osoby starsze, jak i młodsze. Mimo, że posiadają ograniczony repertuar muzyczny, to jest on na tyle bogaty, że świetnie sprawdzą się na różnych weselach, i tych bardziej disco, i tych rockowo - popowych, a także z dominująca rolą muzyki biesiadnej. Dźwięk instrumentów użytych podczas występów na żywo jest dla gościa weselnego znacznie bardziej atrakcyjny, a muzyka za każdym razem może być interpretowana przez artystę inaczej. Nadaje to każdemu weselu pewnej dozy oryginalności. Między zespołem muzycznym a gośćmi nawiązuje się pewna relacja, interakcja, która zupełnie odmienia oblicze przyjęcia weselnego. Nie jest prawdą, że każdy zespół weselny ogranicza się do określonego gatunku muzycznego czy stylu. Przekonać się o tym możesz odsłuchując dokonań zespołu na tej stronie.


zespol-muzyczny-na-weselu.jpg

Niesztampowa kuchnia na weselu

Jeśli chcesz zaskoczyć gości to nie organizuje wesele w podobny sposób jak cała reszta osób. Zaskocz gości ciekawa kuchnią. Każda restauracja posiada swoje menu, które oferuje w pakietach. Większość z nich niewiele się od siebie różni. Dlaczego nie wprowadzić modyfikacji? Miłe zaskoczenie przy stole także będzie wpływało na ocenę Twoich gości. Zawsze można dogadać się z organizatorami wesela co do menu i jego modyfikacji. Ciekawe dania i kompozycje potraw na pewno urozmaicą i przede wszystkim wyróżnią to przyjęcie na tle innych. Dla przykładu można skorzystać z lokalnych, tradycyjnych potraw, które nie są tak popularne jak przyjęte w większości restauracji dania.

dania-weselne.jpg

Aby własne przyjęcie weselne miało niepowtarzalny charakter i było mile wspominane przez gości, warto wprowadzić świeże pomysły w życie i zaprezentować je gościom. Można to uczynić na płaszczyźnie oprawy muzycznej, kulinarnej, wystroju wnętrza czy ciekawych atrakcji i zabaw na weselu, które będą przede wszystkim oryginalne. Podane przykłady zespołu muzycznego czy modyfikacji w kuchni są przykładami, które można rozwinąć lub zamienić na inne ciekawe pomysły. Fantazja i pomysłowość będą wskazane przy organizacji każdego wesela.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fortiss
http://www.zespolfortiss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »