Firma » Biznes

English Home w kolejnych Centrach Handlowych Auchan

English Home w kolejnych Centrach Handlowych Auchan
Zobacz więcej zdjęć »
W trzech Centrach Handlowych Auchan grono najemców oferujących produkty wyposażenia wnętrz powiększyło się o markę English Home.

Obecnie salony English Home funkcjonują w czterech obiektach zarządzanych przez Immochan. Największy sklep English Home znajduje się w Galerii Bronowice w Krakowie (powierzchnia ponad 217m2). W kolejnym obiekcie – Centrum Handlowym Auchan Łomianki - zajmuje lokal o powierzchni ponad 202 mkw. Salon w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk liczy 196 mkw. powierzchni, a w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała ponad 180 mkw.

English Home to marka oferująca produkty z zakresu wyposażenia wnętrz, z asortymentem nawiązującym do angielskiej klasyki. W salonach firmowych można znaleźć między innymi tekstylia, artykuły dekoracyjne, meble, kosmetyki, odświeżacze powietrza.   

- Staramy się, aby w zarządzanych przez nas Centrach Handlowych Auchan znajdowało się jak najszersze portfolio marek, które sprawi, że klienci będą mogli korzystać z różnorodnej oferty. Dlatego cieszymy się, że doceniana i lubiana przez klientów marka English Home pojawiła się w kolejnych trzech naszych obiektach – mówi Teresa Pieczonka, senior manager ds. komercjalizacji w firmie Immochan.

Kolejne salony English Home zostaną otwarte pod koniec pierwszego kwartału bieżącego roku, w aktualnie rozbudowywanym Centrum Handlowym Auchan Hetmańska oraz Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Wojtek Drewniak (HBC) w Empik Kazimierz, Kraków, ul. Podgórska 34, godz. 18:00
Za 1 dzień:
Agnieszka Krawczyk - spotkanie autorskie w empik Bonarka, Kraków, 27.04, godz. 18:30
Wróźbita Maciej z wizytą w empiku Bonarka, Kraków, 26.04, godz.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »