Firma » Biznes

Euler Hermes powołał szefa działów odszkodowań i windykacji w Polsce

Euler Hermes powołał szefa działów odszkodowań i windykacji w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Krzysztof Rzepka został powołany na Dyrektora Zarządzającego Biurem Windykacji i Likwidacji Szkód. Na tym stanowisku, będzie odpowiadał za wszystkie aspekty działalności Euler Hermes w Polsce związane z odszkodowaniami oraz windykacją.

Euler Hermes, wiodący światowy ubezpieczyciel należności handlowych, ogłasza nominację na członka wyższej kadry kierowniczej w Polsce. Krzysztof Rzepka został powołany na Dyrektora Zarządzającego Biurem Windykacji i Likwidacji Szkód. Na tym stanowisku, będzie odpowiadał za wszystkie aspekty działalności Euler Hermes w Polsce związane z odszkodowaniami oraz windykacją.

Krzysztof Rzepka dołączył do Euler Hermes w sierpniu 2009 roku jako Zastępca Dyrektora Generalnego i Dyrektor Finansowy w polskiej spółce windykacyjnej. Od 2004 roku jest on członkiem ACCA, a od 2008 roku ma uprawnienia biegłego rewidenta (PCA). Ukończył Wydział Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz jest absolwentem studiów podyplomowych na kierunku ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Pracując w warszawskim biurze Euler Hermes, Krzysztof Rzepka będzie raportował do Tomasza Starusa, Członka Zarządu Euler Hermes w Polsce, który powiedział: "Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu Krzysztof jest cennym uzupełnieniem naszej kadry kierowniczej w sytuacji, gdy łączymy procesy odszkodowawcze i windykacyjne, aby zapewnić szybszą i skuteczniejszą obsługę klientów. Opierając się na swoim bogatym doświadczeniu, w tych kluczowych obszarach oraz na swojej rozległej wiedzy o uwarunkowaniach lokalnych, Krzysztof będzie przeprowadzał zmiany, które mają za cel wzmocnić naszą działalność w zakresie odszkodowań i windykacji należności. Wdrażane zmiany nie będą miały wpływu na inne podmioty w naszej strukturze biznesowej, ani na poszczególne linie oferowanych produktów, a połączenie tych kluczowych procesów pozwoli nam uprościć procedury oraz skrócić czas potrzebny na zwrot odzyskanych należności i wypłatę odszkodowań".

Na dzień 29 grudnia 2017 planowane jest połączenie polskich spółek Euler Hermes Services Polska sp. z o.o. (podmiot przejmowany) ze spółką Euler Hermes Collections sp. z o.o. (podmiot przejmujący). Cały proces zostanie przeprowadzony w oparciu o uregulowania Kodeksu spółek handlowych (art 492§1) w drodze przeniesienia majątku spółki przejmowanej na spółkę przejmującą.

Z dniem połączenia spółka Euler Hermes Collections sp. z o.o. z mocy prawa wstąpi we wszystkie prawa i obowiązki spółki Euler Hermes Services Polska sp. z o.o. i będzie kontynuować działalność prowadzoną dotychczas przez spółkę Euler Hermes Services Polska sp. z o.o.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

artur@multian.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »